Grupa 2014/Albastru/Dan Chilom/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PPROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2014/Albastru
Dan Chilom/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
Etapa 1
8.30 SC Dinamo 1948 SA Rusanu 2
9.30 ACS Banel Nicolita/ – ACS Rusanu 1
10.30 ACS Pro Giurgiu – ACS Metalul 2
11.30 ACS Metalul 1 ACS Asterra
12.30 ACS Alexandru Văidean – ACS Zamsport
13.30 ACS Werder – ACS Seven Star Junior
14.30 ACS Junior Team – ACS Daco Getica
15.30 ACS Arsenal Sports – ACS Super Star
16.30 ACS NEFELE – ACS Juniorul 2014
17.30 ACS Rusanu 1 – ACS Rusanu 2 JD

DATA Duminica – 3.03.2024
Etapa 2
8.30 ACS Zamsport/ – ACS Junior Team
9.30 ACS Super Star – ACS Metalul 1
10.30 ACS Metalul 2 ACS Werder
11.30 ACS Rusanu 1 SC Dinamo 1948 SA
12.30 ACS Rusanu 2 ACS Nefele
13.30 ACS Seven Star Junior – ACS Alexandru Văidean
14.30 ACS Daco Getica – ACS Arsenal Sports
15.30 ACS Asterra – ACS Pro Giurgiu
16.30 ACS Juniorul 2014 – ACS Banel Nicolita/

DATA Duminica – 10.03.2024
Etapa 3
8.30 ACS Junior Team Seven Star Jr
9.30 ACS Metalul 1 – ACS Daco Getica
10.30 SC Dinamo 1948 SA – ACS Metalul 2
11.30 ACS Alexandru Văidean – ACS Juniorul 2014
12.30 ACS Banel Nicolita – ACS NEFELE
13.30 ACS Pro Giurgiu/ – ACS Super Star
14.30 ACS Arsenal Sports – ACS Zamsport
15.30 ACS Werder ACS Asterra

DATA Duminica – 17.03.2024
Etapa 4
8.30 ACS Juniorul 2014/ – ACS Junior Team Giurgiu
9.30 ACS Zamsport Metalul 1
10.30 ACS Metalul 2 ACS Rusanu 1
11.30 ACS Rusanu 2 – ACS Banel Nicolita
12.30 ACS Daco Getica Pro Giurgiu/
13.30 ACS Seven Star Junior – ACS Arsenal Sports
14.30 ACS Nefele Alexandru V.
15.30 ACS Super Star – ACS Werder
16.30 ACS Asterra – SC Dinamo 1948 S

DATA Duminica – 24.03.2024
Etapa 5
8.30 Zamsport – ACS Juniorul 2014/
9.30 ACS Pro Giurgiu/ ACS Arsenal Sports
10.30 ACS Alexandru Văidean – ACS Banel Nicolita/
11.30 SC Dinamo 1948 SA – ACS Super Star
12.30 ACS Junior Team Giurgiu/ – ACS Nefele
13.30 ACS Werder Daco Getica
14.30 ACS Metalul 1 – ACS Seven Star Junior
15.30 ACS Metalul 2 – ACS Rusanu 2
16.30 ACS Rusanu 1 – ACS Asterra

DATA Duminica – 31.03.2024
Etapa 6
8.30 ACS Daco Getica/ – SC Dinamo 1948 SA
9.30 ACS Rusanu 1 – ACS Zamsport
10.30 ACS Rusanu 2 – ACS Alexandru Văidean
11.30 ACS Juniorul 2014 – ACS Metalul 1
12.30 ACS Asterra – ACS Metalul 2
13.30 ACS Banel Nicolita/ – ACS Junior Team Giurgiu/
14.30 ACS Nefele Arsenal Sp/
15.30 ACS Pro Giurgiu Werder
16.30 ACS Super Star – ACS Seven Star Junior

DATA Duminica – 7.04.2024
Etapa 7
8.30 ACS Pro Giurgiu – ACS Juniorul 2014
9.30 ACS Arsenal Sports – ACS Banel Nicolita/
10.30 SC Dinamo 1948 SA – ACS Zamsport
11.30 ACS Junior Team Giurgiu/ – ACS Alexandru Văidean
12.30 ACS Werder – ACS Seven Star Junior
13.30 ACS Metalul 1 – ACS NEFELE
14.30 ACS Metalul 2 – ACS Super Star
15.30 ACS Rusanu 1 – ACS Daco Getica
16.30 ACS Asterra – ACS Rusanu 2

DATA Duminica – 14.04.2024
Etapa 8
8.30 ACS NEFELE – ACS Pro Giurgiu/
9.30 ACS Banel Nicolita/ – ACS Metalul 2
10.30 ACS Zamsport- ACS Metalul 1
11.30 ACS Rusanu 1 – ACS Junior Team Giurgiu/
12.30 ACS Juniorul 2014 – ACS Werder
13.30 ACS Daco Getica – ACS Rusanu 2
14.30 ACS Seven Star Junior – SC Dinamo 1948 SA
15.30 ACS Alexandru Vaidean ACS Arsenal Sp
16.30 ACS Super Star – ACS Asterra

DATA Duminica – 21.04.2024
Etapa 9
8.30 ACS Asterra/ – ACS Daco Getica
9.30 SC Dinamo 1948 SA – ACS Juniorul 2014/
10.30 ACS Zamsport – ACS Junior Team Giurgiu/
11.30 ACS Metalul 2 – ACS Arsenal Sports
12.30 ACS Metalul 1 – ACS Alexandru Văidean
13.30 ACS Pro Giurgiu – ACS Banel Nicolita/
14.30 ACS Rusanu 1 – ACS Seven Star Junior
15.30 ACS Super Star – ACS Rusanu 2
16.30 ACS Werder – ACS NEFELE

DATA Duminica – 28.04.2024
Etapa 10
8.30 ACS Zamsport – ACS Asterra/
9.30 ACS Alexandru Văidean – ACS NEFELE
10.30 ACS Seven Star Junior – ACS Metalul 2
11.30 ACS Junior Team Giurgiu/ – ACS Metalul 1
12.30 ACS Rusanu 2 – ACS Arsenal Sports
13.30 ACS Juniorul 2014 – ACS Rusanu 1
14.30 Pro Giurgiu – ACS Super Star
15.30 ACS Banel Nicolita Werder
16.30 ACS Daco Getica/ – ACS Dinamo 1948 SA/ JD

DATA Duminica – 12.05.2024
Etapa 11
8.30 ACS Asterra/ Seven Star
9.30 ACS Werder – ACS Alexandru Văidean
10.30 ACS Super Star – ACS Nefele
11.30 ACS Metalul 1 – ACS Arsenal Sports
12.30 ACS Metalul 2 – ACS Juniorul 2014
13.30 ACS Rusanu 1 – ACS Zamsport
14.30 ACS Daco Getica – ACS Rusanu 2
15.30 SC Dinamo 1948 SA – ACS Banel Nicolita/
16.30 ACS Pro Giurgiu – ACS Junior Team Giurgiu JD

DATA Duminica – 19.05.2024
Etapa 12
8.30 ACS Juniorul 2014 ACS Asterra/
9.30 ACS Seven Star ACS Super Star
10.30 ACS Junior Team Giurgiu ACS Werder
11.30 ACS Arsenal Sports/ – ACS Daco Getica
12.30 ACS Banel Nicolita/ – ACS Rusanu 1
13.30 ACS Rusanu 2 – ACS Metalul 1
14.30 ACS NEFELE – ACS Metalul 2
15.30 ACS Zamsport – ACS Pro Giurgiu
16.30 ACS Alexandru Văidean/ – SC Dinamo 1948 SA

DATA Duminica – 26.05.2024
Etapa 13
8.30 ACS Super Star ACS Juniorul 2014/
9.30 ACS Werder – ACS Arsenal Sports//
10.30 ACS Alerxandru Vaidean – ACS Metalul 1
11.30 ACS Metalul 2 – ACS Banel Nicolita
12.30 ACS Rusanu 1 – ACS Pro Giurgiu/
13.30 ACS Zamsport – ACS Rusanu 2
14.30SC Dinamo 1948 Junior TEAM gIURGIU
15.30 ACS Daco Getica – ACS Seven Star Junior
16.30 ACS Asterra – ACS NEFELE

DATA Duminica – 2.06.2024
Etapa 14
8.30 ACS Pro Giurgiu – ACS Rusanu 2
9.30 ACS NEFELE – ACS Super Star
10.30 ACS Juniorul 20014 Daco Getica
11.30 ACS Banel Nicolita – ACS Asterra
12.30 ACS Junior Team Giurgiu/ – ACS Rusanu 1
13.30 ACS Arsenal Sports – SC Dinamo 1948 SA
14.30 ACS Metalul 1 – ACS Werder
15.30 ACS Alexandru Văidean – ACS Metalul 2
16.30 ACS Seven Star Junior – ACS Zamsport

DATA Duminica – 9.06.2024
Etapa 15
8.30 ACS Werder – ACS Pro Giurgiu
9.30 SC Dinamo 1948 SA – ACS Metalul 1
10.30 ACS Metalul 2 – ACS Junior Team Giurgiu/
11.30 ACS Rusanu 1 – ACS Arsenal Sports
12.30 ACS Rusanu 2 – ACS Seven Star Junior
13.30 ACS Zamsport – ACS Juniorul 2014
14.30 ACS Daco Getica – ACS NEFELE
15.30 ACS Super Star – ACS Banel Nicolita
16.30 ACS Asterra – ACS Alexandru Văidean