Grupa 2014/Galben/Romprim/Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2014/Galben
Teren Romprim/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
Etapa 1
9.00 ACS Marius L – 2/ – Inter Galaxy 2
10.00 Footbal Club Player SA – ACS Marius L – 1/
11.00 ACS Inter Galaxi – Footbal Club Player SA(ACS Aspol)
12.00 Eric Dinu – ACS Galactik FK/
13.00 ACS Axi Arena – ACS Blue Lions
14.00 CSA Steaua – ACS Tinerii Titani
15.00 CSU Stiinta 1 CSU Stiinta 2/JD
16.00 ACS Pro Team – ACS New Victoria Bucuresti/JD
17.00 ACS Lusitan – Initial/JD

DATA Sambata – 2.03.2024
Etapa 2
9.00 ACS Blue Lions Lusitan/
10.00 CSU Stiinta 1 – ACS Marius L – 1
11.00 CSU Stiinta 2 – ACS Marius L – 2
12.00 Inter Galaxy/ – CSA Steaua
13.00 Eric Dinu Inter Galaxy 2/
14.00 ACS Tinerii Titani – ACS Axi Arena
15.00 ACS Inițial – ACS New Victoria Bucuresti
16.00 Fotbal Club Player SA – ACS Pro Team
17.00 ACS Aspol – ACS Galactik FK

DATA Sambata – 9.03.2024
Etapa 3
9.00 ACS Lusitan/ – FC Player
10.00 ACS Marius L – 1 – ACS Aspol
11.00 ACS New Victoria Bucuresti – ACS Blue Lions/
12.00 ACS Axi Arena – Inter Galaxy 2
13.00 CSA Steaua – ACS Marius L – 2
14.00 ACS Inter Galaxy ACS Tinerii Titani
15.00 ACS Galactik Eric Dinu
16.00 ACS Pro Team – CSU Stiinta 2
17.00 CSU Stiinta 1 ACS Inițial

DATA Sambata – 16.03.2024
Etapa 4
9.00 ACS Marius L – 2 – ACS Axi Arena
10.00 Eric Dinju Marius L – 1
11.00 ACS Inițial – ACS Inter Galaxy/
12.00 Inter Galaxy 2/ – ACS Lusitan
13.00 ACS Blue Lions – ACS Pro Team
14.00 ACS Tinerii Titani – ACS New Victoria Bucuresti
15.00 CSU Stiinta 2 / CSA Steaua
16.00 ACS Aspol CSU Stiinta 1/
17.00 Fotbal Club Player SA – ACS Galactik FK

DATA Sambata – 23.03.2024
Etapa 5
9.00 Axi Arena CSA Steaua/
10.00 ACS Inter Galaxy ACS Blue Lions
11.00 ACS New Victoria Bucuresti – Inter Galaxy 2
12.00 Lusitan/ CS Marius L – 2
13.00 CS Marius L – 1 – Fotbal Club Player SA
14.00 ACS Pro Team – ACS Tinerii Titani
15.00 ACS Galactik Initial
16.00 ACS Aspol – CSU Stiinta 1
17.00 CSU Stiinta 2 – Eric Dinu

DATA Sambata – 30.03.2024
Etapa 6
9.00 ACS Marius L – 2 – ACS New Victoria Bucuresti
10.00 ACS Inter Galaxy – ACS Marius L – 1
11.00 ACS Blue Lions/ – Inter Galaxy 2
12.00 CSA Steaua ACS Galactik FK/
13.00 Eric Dinu/ Aspol
14.00 ACS Tinerii Titani – ACS Initial
15.00 Lusitan Pro Team
16.00 CSU Stiinta 1 – ACS Axi Arena
17.00 FC Player CSU Stiinta 2

DATA Sambata – 6.04.2024
Etapa 7
9.00 ACS Lusitan/ ACS Axi Arena
10.00 ACS Inter Galaxy ACS Inter Galaxy 2/
11.00 ACS Marius L – 1 – ACS Blue Lions
12.00 ACS Galactik FK – ACS Tinerii Titani
13.00 Fotbal Club Player SA/ – CSA Steaua
14.00 ACS Pro Team – ACS Marius L – 2
15.00 ACS Aspol – ACS New Victoria Buc
16.00 CSU Stiinta 1 – ACS Inițial
17.00 Eric Dinu – CSU Stiinta 2

DATA Sambata – 13.04.2024
Etapa 8
9.00 ACS Marius L – 2 – ACS Inter Galaxy
10.00 Inter Galaxy 2 -Eric Dinu/
11.00 CSU Stiinta 2/ – ACS Marius L – 1
12.00 Fotbal Club Player SA/ – ACS Lusitan/
13.00 CSA Steaua/ Pro Team
14.00 ACS Blue Lions – CSU Stiinta 1
15.00 ACS Axi Arena New Victoria
16.00 ACS Inițial – ACS Aspol
17.00 ACS Tinerii Titani – ACS Galactik FK/

DATA Sambata – 20.04.2024
Etapa 9
9.00 Fotbal Club Player SA/ – CSA Steaua/
10.00 ACS Axi Arena – ACS Marius L – 2
11.00 ACS Marius L – 1 – ACS Tinerii Titani
12.00 ACS New Victoria Bucuresti – ACS Lusitan
13.00 ACS Pro Team – ACS Galactik FK
14.00 Eric Dinu/ ACS Initial
15.00 Inter Galaxy 2 – CSU Stiinta 2/
16.00 Inter Galaxy CSU Stiinta 1/
17.00 ACS Aspol – ACS Blue Lions

DATA Sambata – 27.04.2024
Etapa 10
9.00 ACS Marius L – 2 – ACS Marius L – 1
10.00 ACS Lusitan/ Pro Team
11.00 ACS Blue Lions – Fotbal Club Player SA
12.00 CSA Steaua ACS Galactik
13.00 CSU Stiinta 2 – ACS New Victoria Bucuresti
14.00 Inter Galaxy 2 – CSU Stiinta 1
15.00 Inter Galaxy – Eric Dinu/
16.0 ACS Tinerii Titani – ACS Aspol
17.00 ACS Axi Arena ACS Initial

DATA Sambata – 11.05.2024
Etapa 11
9.00 ACS Inter Galaxy ACS Lusitan
10.00 ACS Aspol Inter Galaxy 2
11.00 Fotbal Club Player SA – ACS Blue Lions/
12.00 ACS Galactic Axi Arena
13.00 Marius L – 1 CSA Steaua
14.00 CSU Stiinta 1 – ACS Marius L – 2
15.00 ACS Inițial – CSU Stiinta 2
16.00 Eric Dinu/ ACS Tinerii Titani
17.00 ACS Pro Team – ACS New Victoria Bucuresti

Atentie !
In etapele 12/13/14 jocurile incep la ora 8.00 si se termina la ora 14.00.
Ultimele 3 jocuri se vor disputa Duminica 19.05

DATA Sambata – 18.05.2024
Etapa 12
8.00 ACS Marius L – 2 – ACS Aspol
9.00 ACS Axi Arena – ACS Marius L – 1
10.00 ACS Blue Lions – ACS Inițial
11.00 ACS Tinerii Titani – Fotbal Club Player SA
12.00 Inter Galaxy 2 Eric Dinu/
13.00 ACS New Victoria Bucuresti – ACS Inter Galaxy

CSU Stiinta 2 Pro Team/Se disputa duminica 19.05
CSA Steaua CSU Stiinta 1/Se disputa duminica 19.05
ACS Lusitan ACS Galactik FK/Se disputa duminica 19.05

Atentie!
Jocurile incep la ora 8.00 si se termina la ora 14.00.
Ultimele 3 jocuri se vor disputa Duminica 26.05

DATA Sambata – 25.05.2024
Etapa 13
8.00 ACS Marius l – 1/ Lusitan
9.00 Eric Dinu/ Marius L – 2/
10.00 Fotbal Club Player SA – Tinerii Titani/
11.00 ACS Aspol – CSA Steaua
12.00 CSU Stiinta 1 – ACS Axi Arena
13.00 ACS Blue Lions – CSU Stiinta 2

ACS Inițial – Inter Galaxy 2/Se disputa duminica 26.05
Inter Galaxy Pro Team/Se disputa duminica 26.05
ACS Galactik FK – ACS New Victoria Bucuresti/Se disputa duminica 26.05

Atentie!
Jocurile incep la ora 8.00 si se terimna la 14.00.
Ultimele 3 jocuri se vor disputa Duminica 2.06

DATA Sambata – 01.06.2024
Etapa 14
8.00 ACS Lusitan – CSU Stiinta 1
9.00 ACS Inter Galaxy – CSU Stiinta 2
10.00 Inter Galaxy 2 – ACS Inițial/
11.00 CSA Steaua – Eric Dinu
12.00 ACS Marius L – 2 – Fotbal Club Player SA
13.00 ACS New Victoria Bucuresti – ACS Marius L – 1

ACS Pro Team – ACS Galactik FK/Se disputa duminica 02.06
Axi Arena Aspol/Se disputa duminica 02.06
ACS Tinerii Titani – ACS Blue Lions/Se disputa duminica 02.06

DATA Sambata – 8.06.2024
Etapa 15
9.00 Eric Dinu/ ACS Arena
10.00 ACS Marius L – 1 – ACS Pro Team
11.00 Fotbal Club Player SA – ACS Marius L – 2
12.00 CSU Stiinta 1 – ACS New Victoria Bucuresti
13.00 CSU Stiinta 2 – ACS Tinerii Titani
14.00 CS Blue Lions – Inter Galaxy 2
15.00 ACS Galactik FK – ACS Inter Galaxy
16.0 ACS Apol Lusitan
17.00 ACS Initial CSA Steaua