Grupa 2014/M/Romprim/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2014/M
Romprim/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 CS FC Dinamo/ Raiders
10:00 Soimii Imic Gestyfootbal
11:00 Palatul Copiilor 1 Victoria 2010
12:00 Partizan/ LPS Mircea E.
13:00 Sportul Buc CSA Steaua
14:00 Juvenil Platul Copiilor 2
15:00 Mihai Panc Real Sport

DATA Duminica – 3.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Gestyfootbal Mihai Panc
10:00 Victoria 2010 Soimii Imic
11:00 CSA Steaua Palatul Copiilor 1
12:00 Palatul Copiilor 2 Sportul Buc
13:00 LPS Mircea E. Juvenil
14:00 Raiders Partizan
15:00 Real Sport/ CS FC Dinamo

DATA Duminica – 10.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Gestyfootbal Real Sport
10:00 Mihai Panc Victoria 2010
11:00 Soimii Imic CSA Steaua
12:00 Palatul Copiilor 1 Palatul Copiilor 2
13:00 Sportul Buc LPS Mircea E.
14:00 Juvenil Raiders
15:00 Partizan Herea FA 2
16.00 Herea FA 1 CS FC Dinamo

DATA Duminica – 17.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Victoria 2010 Gestyfootbal
10:00 Sportul Buc Juvenil
11:00 Palatul Copiilor 2 Paltul Copiilor 1
12:00 LPS Mircea E. Real Sport
13:00 CSA Steaua/ Mihai Panc
14:00 Raiders Soimii Imic
15:00 Partizan Herea FA 2
16:00 CS FC Dinamo/ Herea FA 1

DATA Duminica – 24.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Victoria 2010 Sportul Buc
10:00 Gestyfootbal Juvenil
11:00 Mihai Panc Palatul Copiilor 2
12:00 Paltul Copiilor 1 LPS Mircea E.
13:00 Real Sport Raiders
14:00 Soimii Imic CS FC Dinamo
15:00 Herea FA 1 Partizan
16:00 Herea FA 2 CSA Steaua

DATA Duminica – 31.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 Sportul Buc Herea FA 2/
10:00 Juvenil Herea FA 1/
11:00 Palatul Copiilor 2 Gestyfootbal
12:00 CSA Steaua Victoria 2010
13:00 LPS Mircea E Mihai Pancv
14:00 Partizan Soimii Imuc
15:00 CS FC Dinamo/ Real Sport
16:00 Raiders Palatul Copiilor 1

DATA Duminica – 7.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 CSA Steaua Herea FA 2/
10:00 Herea FA 1 Sportul Buc
11:00 Mihai Panc Raiders
12:00 Gestyfootbal/ LPS Mircea E.
13:00 Victoria 2010 Paltul Copiilor 2
14:00 Real Sport Partizan
15:00 Soimii Imic Juvenil
16:00 Paltul Copiilor 1 CS FC Dinamo/

DATA Duminica – 14.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 Juvenil Mihai Panc
10:00 Raiders Gestyfootbal/
11:00 CS FC Dinamo Victoria 2010
12:00 Palatul Copiilor 2 CSA Steaua/
13:00 Partizan Paltul Copiilor 1
14:00 LPS Mircea E. Real Sport
15:00 Herea FA 2 Soimii Imic
16:00 Sportul Buc Herea FA 1

DATA Duminica – 21.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 Gestyfootball CS FC Dinamo/
10:00 Mihai Panc// Raiders
11:00 Victoria 2010 LPS Mircea E./
12:00 Sportul Buc Palatul Copiilor 2
13:00 CSA Steaua Partizan/
14:00 Palatul Copiilor 1 Juvenil 1
15:00 Real Sport Herea FA 2
16:00 Juvenil 2 (Imuc) Herea FA 1

DATA Duminica – 28.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 LPS Mircea E Victoria 2010
10:00 Raiders CSA Steaua
11:00 CS FC Dinamo/ Palatul Copiilor 2
12:00 Juvenil Mihai Panc
13:00 Partizan Gestyfootbal//
14:00 Herea FA 2 Paltul Copiilor 1
15:00 Herea FA 1 Real Sport
16:00 Soimii Imic Sportul Buc

DATA Duminica – 12.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 Sportul Buc LPS Mircea E.
10:00 Gestyfootball/ Juvenil
11:00 CSA Steaua CS FC Dinamo
12:00 Victoria 2010 Partizan
13:00 Palatul Copiilor 2 Raiders
14:00 Mihai Panc Herea FA 2
15:00 Paltul Copiilor 1 Herea FA 1
16:00 Real Sport Soimii Imic

Atentie! In etapele 12/13/14 jocurile incep la ora 8.00.

DATA Duminica – 19.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8:00 Raiders LPS Mircea E.
9:00 CS FC Dinamo Gestyfootbal/
10:00 Partizan CSA Steaua
11:00 Palatul Copiilor 2 Victoria 2010
12:00 Herea FA 2 Juvenil
13:00 Herea FA 1 Mihai Panc
14:00 Soimii Imic Paltul Copiilor 1
15:00 Real Sport Sportul Buc

16.00 CSU Stiinta 2 Pro Team/2014/G
17.00 CSA Steaua CSU Stiinta 1/2014/G
18.00 ACS Lusitan ACS Galactik FK/2014/G

Atentie! Jocurile incep la ora 8.00

DATA Duminica – 26.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8:00 Sportul Buc Raiders
9:00 LPS Mircea E. CS FC Dinamo
10:00 Palatul Copiilor 2 Partizan
11:00 CSA Steaua Juvenil
12:00 Victoria 2010 Herea FA 2
13:00 Gestyfootbal Herea FA 1
14:00 Mihai Panc Soimii Imic
15:00 Paltul Copiilor 1 Real Sport
15.00 ACS Inițial – ACS Tinerii Titani/2014/G
16.00 Inter Galaxy Pro Team/2014/G
17.00 ACS Galactik FK – ACS New Victoria Bucuresti/2014/G

Atentie! Jocurile incep la ora 8.00

DATA Duminica – 2.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
8:00 CS FC Dinamo Raiders
9:00 Partizan LPS Mircea E.
10:00 Juvenil Palatul Copiilor 2
11:00 Herea FA 2 CSA Steaua
12:00 Herea FA 1 Victoria 2010
13:00 Soimii Imic Gestyfootbal
14:00 Real Sport Mihai Panc
15:00 Paltul Copiilor 1 Sportul Buc
16.00 ACS Pro Team – ACS Galactik FK/2014/G
17.00 Inter Galaxy 2 – ACS Inițial/2014/G
18.00 ACS Tinerii Titani – ACS Blue Lions/2014/G

DATA Duminica – 9.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
9:00 Sportul Buc CS FC Dinamo
10:00 Raiders Partizan
11:00 LPS Mircea E. Juvenil
12:00 Palatul Copiilor 2 Herea FA 2
13:00 CSA Steaua Herea FA 1
14:00 Victoria 2010 Soimii Imic
15:00 Gestyfootbal Real Sport
16:00 Mihai Panc Paltul Copiilor 1