Grupa 2015/Galben/Dangelo/Duminica

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2015/G
Dangelo/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 ACP 3 Kids 1 Inter Galaxi
9:50 Zamsport 2 ACP 3 Kids 2
10:40 CS Dinamo/ Voinicelul
11:30 Super Star 2 Dangelo
12:20 Super Star 1 Daco Getica
13:10 CS FC Dinamo Unirea D.
14:00 Zamsport 1 Dangelo 2

DATA Duminica – 3.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Voinicelul CS FC Dinamo
9:50 Inter Galaxi CS Dinamo
10:40 ACP 3 KIDS Sp 1 ACP 3Kids Sp 2
11:30 Daco Getica Super Star 2
12:20 Unirea D. Super Star 1
13:10 Dangelo Zamsport 1
14:00 Dangelo 2 Zamsport 2
15.00 Dangelo 2 Zamsport 1(Et 1)

DATA Duminica – 10.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Super Star 2 Unirea D
9:50 Super Star 1 Voinicelul
10:40 ACP 3 Kids Sp 1/ Dangelo 2
11:30 CS FC Dinamo CS Dinamo
12:20 Zamsport 2/ Dangelo
13:10 Zamsport 1/ Daco Getica
14:00 ACP 3 Kids Sp 2 Inter Galaxy

DATA Duminica -17.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Unirea D Zamsport 1
9:50 Zamsport 2 Daco Getica
10:40 Dangelo ACP 3 Kds Sp. 1/
11:30 Inter Galaxi CS FC Dinamo
12:20 Voinicelul Super Star 2
13:10 CS Dinamo Super Star 1
14:00 ACP 3 Kids Sp 2 Dangelo 2

DATA Duminica – 24.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 ACP 3 Kids 1/ Daco Getica
9:50 Zamsport 2 Unirea D.
10:40 Zamsport 1 Voinicelul
11:30 Dangelo 2 Inter Galaxi
12:20 ACP 3 Kids 2/ Dangelo
13:10 Super Star 2 CS Dinamo
14:00 Super Star 1 CS FC Dinamo

Atentie! Jocurile incep la ora 11.00

DATA Duminica – 31.303.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
11.00 CS Dinamo Zamsport 1
11:50 Voinicelul Zamsport 2
12:40 Inter Galaxi/ Dangelo 2
13:30 Unirea D. ACP 3 Kids
14:20 Daco Getica ACP 3 Kids 2
15:10 CS FC Dinamo Super Star 2
16:00 Dangelo Super Star 1

DATA Duminica – 7.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 ACP 3 Kids 1/ Voinicelul
9:50 Inter Galaxi/ Unirea D/
10:40 Dangelo 2 Daco Getica
11:30 ACP 3 Kids Sp 2 Dangelo
12:20 Zamsport 2 CS Dinamo
13:10 Zamsport 1 CS FC Dinamo
14:00 Super Star 2 Super Star 1

DATA Duminica – 14.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 Daco Getica Dangelo
9:50 Unirea D. Dangelo 2
10:40 Voinicelul ACP 3 Kids 2
11:30 CS FC Dinamo Inter Galaxi
12:20 Dinamo ACP 3 Kids Sp 1/
13:10 Super Star 2 Zamsport 2/
14:00 Super Star 1 Zamsport 1/

DATA Duminica – 21.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 Dangelo Unirea D.
9:50 Inter Galaxi/ Daco Getica
10:40 Dangelo 2 Voinicelul
11:30 ACP 3 Kids 1 CS FC Dinamo/
12:20 ACP 3 Kids 2 CS Dinamo/
13:10 Zamsport 2 Super Star 1
14:00 Zamsport 1 Super Star 2

DATA Duminica – 28.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 Unirea D. Daco Getica
9:50 Voinicelul CS FC Dinamo
10:40 CS Dinamo Dangelo 2
11:30 Dangelo ACP 3 Kids 2
12:20 Super Star 1 ACP 3 Kids 1
13:10 Super Star 2 Zamsport 2
14:00 Zamsport 1 Inter Galaxi

DATA Duminica – 12.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 Inter Galaxi Unirea D.
9:50 Dangelo CS FC Dinamo/
10:40 Zamsport 2 Zamsport 1
11:30 Dangelo CS Dinamo
12:20 Daco Getica Voinicelul
13:10 ACP 3 Kids 2/ Super Star 1
14:00 ACP 3 Kids 1/ Super Star 2

DATA Duminica – 19.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
10:40 Super Star 2 ACP 3 Kids 2
11:30 Super Star Dangelo 2
12:20 CS FC Dinamo/ Dangelo
13:10 CS Dinamo Daco Getica
14:00 Voinicelul Unirea D.
14.50 Zamsport 1/ Inter Galaxi/
15.30 Zamsport 2 ACP 3 Kids 1/

DATA Duminica – 26.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 Inter Galaxy Voinicelul/
9:50 Unirea D. CS Dinamo
10:40 Daco Getica CS FC Dinamo
11:30 ACP 3 Kids 1/ Zamsport 2
12:20 ACP 3 Kids 2/ Zamsport 1
13:10 Dangelo 2 Super Star 2
14:00 Dangelo Super Star 1

DATA Duminica – 2.06.2024
ORA ETAPA 14 Rezultat
9:00 Voinicelul CS FC Dinamo
9:50 Inter Galaxi CS Dinamo
10:40 ACP 3 Kids 2 / ACP 3 Kids 1
11:30 Daco Getica Super Star 2
12:20 Unirea D. Super Star 1
13:10 Dangelo Zamsport 1
14:00 Dangelo 2 Zamsport 2

DATA Duminica – 9.06.2024
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Super Star 2/ Unirea D.
9:50 Super Star 1/ Voinicelul
10:40 ACP 3 Kids 2 CS FC Dinamo
11:30 Inter Galaxi/ CS Dinamo
12:20 Zamsport 2 Dangelo
13:10 Zamsport 1 Daco Getica
14:00 ACP 3 Kids 1/ Dangelo 2