Grupa 2014/Verde/Daco Getica/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2014/V
Daco Getica/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
8.30 CS Derby SFR 2/
9.30 SFR 1/ Mic Campionii Viitorului
10.30 Vointa 2018 VuLturii Sudului
11.30 DNG/ CSS1-1
12.30 Ilie Oana SFR 3//
13.30 Nana Juniors CSS1-2
14.30 Lumina Wolves 2 Lumina Wolves 1

DATA Duminica – 3.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
8.30 SFR 2 SFR 1
9.30 SFR 3 CS Derby
10.30 Vulturii Sudului Ilie Oana
11.30 CSS1-1 Vointa 2018
12.30 Lumina Wolves 1 Nana Juniors/
13.30 Mic Campionii Viitorului Lumina Wolves 2
14.30 CSS1-2/ DNG

DATA Duminica – 10.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
8.30 SFR 1/ CSS1-2/
9.30 SFR 2/ Mic Campionii Viitorului
10.30 Vointa 2018 SFR 3
11.30 Ilie Oana CSS1-1
12.30 Nana Juniors/ Lumina Wolves 2
13.30 DNG Lumina Wolves 1
14.30 CS Derby Vulturii Sudului

DATA Duminica – 17.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
8.30 Ilie Oana SFR 2/
9.30 VuLturii Sudului SFR 1/
10.30 Lumina Wolves 2 DNG
11.30 Lumina Wolves SFR 3/
12.30 Mic Campionii Viitorului Nana Juniors/
13.30 CSS1 1 CS Derby
14.30 CSS1 2/ Vointa 2018

DATA Duminica – 24.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
8.30 SFR 1 Ilie Oana
9.30 SFR 2/ VuLturii Sudului
10.30 CSS1 1 Lumina Wolves 1
11.30 Vointa 2018 Lumina Wolves 2
12.30 DNG Nana Jr/
13.30 CS Derby CSS1-2
14.30 SFR 3 Mic Campionii Viitorului

DATA Duminica – 31.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
8.30 DNG SFR 2/
9.30 SFR 1 CS Derby
10.30 Lumina Wolvews 2 Ilie Oana
11.30 CSS1-2/ Lumina Wolves 1
12.30 Nana Junior/ Vointa 2018
13.30 VuLturii Sudului SFR 3
14.30 Mic Campionii Viitorului CSS1-1

DATA Duminica – 07.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
8.30 Mic Campionii Viitorului Vulturii Sudului
9.30 CS Derby CSS1-1
10.30 SFR 2/ CSS1-2
11.30 SFR 1/ Lumina Wolves 1
12.30 SFR 3 Lumina Wolves 2
13.30 Ilie Oana Nana Juniors/
14.30 Vointa 2018 DNG

DATA Duminica – 14.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
8.30 CSS1-1 Vulturii Sudului
9.30 CSS1-2 SFR 3
10.30 Lumina Wolves 1 SFR 2/
11.30 Lumina Wolves 2 SFR 1/
12.30 Nana Juniors CS Derby
13.30 DNG Ilie Oana
14.30 Vointa 2018 Mic Campionii Viitorului

DATA Duminica – 21.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
8.30 Ilie Oana SFR 3
9.30 SFR 1/ CSS1-1
10.30 SFR 2/ Lumina Wolves 2
11.30 Vointa 2018 Lumina Wolves 1
12.30 Mic Campionii Viitorului CS Derby
13.30 Nana Juniors/ DNG
14.30 Vulturii Sudului CSS1-2/

DATA Duminica – 28.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
8.30 Ilie Oana Mic Campionii Viitorului
9.30 Lumina Wolves 1 Vukturii Sudului
10.30 Lumina Wolves 2 SFR 3
11.30 DNG SFR 1/
12.30 Nana Juniors/ SFR 2/
13.30 Vointa 2018 CS Derby
14.30 CSS1-2/ CSS1-1

DATA Duminica – 12.05.20024
ORA ETAPA 11. Rezultat
8.30 DNG/ Ilie Oana
9.30 CSS1-1 Lumina Wolves 1
10.30 Vukturii Sudului Lumina Wolves 2
11.30 SFR 3 Nana Juniors
12.30 SFR 2/ CS Derby
13.30 SFR 1/ Vointa 2018
14.30 Mic Campionii Viitorului CSS1-2/

DATA Duminica – 19.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8.30 Lumina Wolves 1 CSS1-2
9.30 Lumina Wolves 2 CSS1-1
10.30 Vointa 2018 Vulturii Sudului
11.30 DNG SFR 3
12.30 Nana Juniors/ SFR 2/
13.30 Ilie Oana SFR 1/
14.30 CS Derby Mic Campionii Viitorului

DATA Duminica – 26.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8.30 CSS1 2 Lumina Wolves 2
9.30 Mic Campionii Viitorului Lumina Wolves 1
10.30 SFR 3 Vointa 2018
11.30 CS Derby/ DNG
12.30 CSS1-1/ Nana Juniors
13.30 SFR 2/ Ilie Oana
14.30 SFR 1/ Vulturii Sudului

DATA Duminica – 2.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
8.30 SFR 1/ Mic Campionii Viitorului
9.30 CS Derby SFR 2/
10.30 Ilie Oana SFR 3
11.30 Vointa 2018 Vukturii Sudului
12.30 DNG CSS1-1
13.30 Nana Juniors CSS1-2
14.30 Lumina Wolves 2 Lumina Wolves 1

DATA Duminica – 9.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
8.30 SFR 2/ SFR 1/
9.30 SFR 3 CS Derby
10.30 Vukturii Sudului Ilie Oana
11.30 CSS1-1 Vointa 2018
12.30 CSS1-2 DNG
13.30 Lumina Wolves 1 Nana Juniors
14.30 Mic Campionii Viitorului Lumina Wolves 2
15.30 ACS Werder – ACS Unirea Dobroești/2012/R
16.40 CS Derby/- ACS Capital Sport/2012/R
17.50 ACS Tinerii Titani – ACS Aspol/2012/R