Grupa 2015/Rosu/Gorjului/Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2015/R
Gorjului/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 La Squadra Micii Fotbalisti
9:50 Luceafarul NG CSU Stiinta
10:40 Fotbal Pro Nana Juniors
11:30 Lumina Wolves 2 Metropolitan
12:20 Lumina Wolves 1 FC Junioru
13:10 Atletic Filip Bolintin Vale
14:00 Delta Sp Santos
14:50 Real New Super Team

DATA Sambata – 2.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Santos Luceafarul NG
9:50 Nana Juniors/ Delta Sp
10:40 CSU Stiinta/ La Squadra
11:30 Bolintin Vale/ Lumina Wolves 1
12:20 FC Junioru Lumina Wolves 2
13:10 Micii Fotbalisti Real New
14:00 Metropolitan// Fotbal Pro
14:50 Super Team Atletic Filip

DATA Sambata – 9.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Santos CSU Stiinta
9:50 Luceafarul NG Nana Juniors/
10:40 Fotbal Pro FC Junioru
11:30 Lumina Wolves 1 Super Team
12:20 Lumina Wolves 2 Bolintin Vale
13:10 Delta Sport Metropolitan/
14:00 Atletic Filip Micii Fotbalisti
14:50 Real New La Squadra

DATA Sambata – 16.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Metropolitan Luceafarul NG
9:50 Nana Junior Santos/
10:40 CSU Stiinta/ Real New
11:30 Bolintin Vale Fotbal Pro
12:20 Super Team Lumina Wolves 2
13:10 Micii Fotbalisti Lumina Wolves 1
14:00 La Squadra Atletic Filip
14:50 FC Junioru Delta Sp

DATA Sambata – 23.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Bolentin Vale/ Metropolitan
9:50 Nana Juniors/ CSU Stiinta
10:40 Atletic Filip/ Real Nerw
11:30 Delta Sp Santos
12:20 Fotbal Pro Super Team
13:10 Lumina Wolves 2 Micii Fotbalisti
14:00 Lumina Wolves 1 La Squadra
14:50 Luceafarul NG FC Junioru

DATA Sambata – 30.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 CSU Stiinta/ Atletic Filip
9:50 Metropolitan Nana Juniors/
10:40 Bolintin Vale Luceafarul NG
11:30 Super Team Delta Sp
12:20 Micii Fotbalisti Fotbal Pro
13:10 La Squadra Lumina Wolves 2
14:00 Real New Lumina Wolves 1
14:50 FC Junioru Santos

DATA Sambata – 6.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 Metropolitan CSU Stiinta
9:50 Nana Juniors/ FC Junioru
10:40 Santos Bolintin Vale
11:30 Luceafarul NG Super Team
12:20 Delta Sp Micii Fotbalisti
13:10 Fotbal Pro La Squadra
14:00 Lumina Wolves 2 Real New/
14:50 Lumina Wolves 1 Atletic Filip

DATA Sambata – 13.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 FC Junioru Metropolitan
9:50 Bolintin Vale Nana Juniors/
10:40 Real New/ Fotbal Pro
11:30 Micii Fotbalisti Luceafarul NG
12:20 La Squadra Delta Sp
13:10 Super Team Santos
14:00 Atletic Filip Lumina Wolves 2
14:50 CSU Stiinta Lumina Wolves 1

DATA Sambata – 20.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 CSU Stiinta FC Junioru
9:50 Nana Jr/ Super Team
10:40 Metropolitan Bolintin Vale
11:30 Santos Micii Fotbalisti
12:20 Luceafarul NG La Squadra
13:10 Delta Sp Real New
14:00 Fotbal Pro Atletic Filip
14:50 Lumina Wolves 2 Lumina Wolves 1

DATA Sambata – 27.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 Bolintin Vale// FC Junioru
9:50 Micii Fotbalisti Nana Juniors/
10:40 Super Team Metropolitan
11:30 La Squadra Santos
12:20 Real New Luceafarul NG
13:10 Atletic Filip Delta Sp
14:00 Lumina Wolves 1 Fotbal Pro
14:50 Lumina Wolves 2 CSU Stiinta

DATA Sambata – 11.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 CSU Stiinta Bolintin Vale
9:50 FC Junioru Super Team
10:40 Metropolitan Micii Fotbalisti
11:30 Nana Juniors La Squadra
12:20 Santos Real New
13:10 Luceafarul NG Atletic Filip
14:00 Delta Sp Lumina Wolves 1
14:50 Fotbal Pro Lumina Wolves 2

DATA Sambata – 18.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Super Team Bolintin Vale
9:50 Nana Junior/ FC Junioru
10:40 CSU Stiinta/ Metropolitan
11:30 Real New Micii Fotbalisti
12:20 Atletic Filip Santos
13:10 Lumina Wolves 1 Luceafarul NG
14:00 Lumina Wolves 2 Delta Sp
14:50 Fotbal Pro La Squadra

DATA Sambata – 25.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 CSU Stiinta Super Team
9:50 Nana Junior/ Atletic Filip
10:40 FC Junioru La Squadra
11:30 Metropolitan Real New
12:20 Bolintin Vale Micii Fotbalisti
13:10 Delta Sp Fotbal Pro
14:00 Luceafarul NG Lumina Wolves 2/
14:50 Santos Lumina Wolves 1//

DATA Sambata – 1.06.2024
ORAETAPA 14. Rezultat
9:00 Micii Fotbalisti Super Team
9:50 La Squadra Bolintin Vale
10:40 Real New FC Junioru
11:30 Atletic Filip Metropolitan
12:20 Lumina Wolves 1 Nana Juniors
13:10 Lumina Wolves 2 Santos
14:00 Delta Sp CSU Stiinta
14:50 Fotbal Pro Luceafarul NG (Delta Sp)/

DATA Sambata – 8.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
9:00 CSU Stiinta Micii Fotbalisti
9:50 Super Team La Squadra
10:40 Bolintin Vale Real New
11:30 FC Junioru Atletic Filip
12:20 Metropolitan Lumina Wolves 1
13:10 Nana Juniors Lumina Wolves 2
14:00 Santos Fotbal Pro
14:50 Luceafarul NG Delta Sp