Grupa 2015/Verde/Gorjului/Duminica

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2015/V
Gorjului/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 VNG 1 Sport Team
9:50 Mihai Panc VNG 2
10:40 Champion 2 Ayax NG
11:30 Champion 1 Nord Sport
12:20 New Stars Victoria Jr.
13:10 Victoria Jr 2 Pro Team
14:30 Lazio Celesti Initial

DATA Duminica – 3.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 VNG 2 Victoria Jr 2
9:50 Pro Team VNG 1/
10:40 Victoria Jr. Champion 1
11:30 Nord Sport Champion 2
12:20 Sport Team New Stars
13:10 Ayax NG Lazio Celesti
14:00 Initial Mihai Panc

DATA Duminica – 10.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Champion 1/ Sport Team
9:50 Champion 2/ Victoria Jr./
10:40 VNG 1 Victoria Jr 2/
11:30 Initial VNG 2
12:20 Mihai Panc Ayax NG
13:10 Lazio Celesti Nord Sport
14:00 New Stars Pro Team

DATA Duminica – 17.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 VNG 2 VNG 1
9:50 Ajax NG Initial
10:40 Nord Sport Mihai Panc
11:30 Sport Team Champion 2
12:20 Pro Team Champion 1
13:10 Victoria Jr. 2/ New Stars
14:00 Victoria Jr./ Lazio Celesti

DATA Duminica -24.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Lazio Celesti Sport Team
9:50 Initial Nord Sport
10:40 New Stars VNG 1
11:30 Ajax NG/ VNG 2
12:20 Champion 2 Pro Team
13:10 Champion 1 Victoria Jr. 2/
14:00 Mihai Panc Victoria Jr./

DATA Duminica – 31.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 Nord Sport Ayax NG
9:50 Victoria Jr. 2 Champion 2/
10:40 Sport Team Champion 1/
11:30 Victorioa Jr. Initial/
12:20 Pro Team Lazio Celesti
13:10 VNG 1 Mihai Panc
14:00 VNG 2 New Stars

DATA Duminica – 7.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 Ayax NG Victoria Jr./
9:50 Lazio Celesti Victoria Jr. 2/
10:40 Initial Sport Team
11:30 Mihai Panc Pro Team
12:20 VNG 2 Nord Sport
13:10 Champion 2 VNG 1
14:00 Champion 1 New Stars

DATA Duminica – 14.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 Champion 1/ Nord Sport
9:50 Champion 2/ VNG 2
10:40 Pro Team Initial
11:30 AYax NG Mihai Panc
12:20 VNG 1 Lazio Celesti
13:10 New Stars Victoria Jr. 1
14:00 Sport Team Victoria Junior 2

DATA Duminica – 21.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 Initial Victoria Jr. 2
9:50 Nord Sport Sport Team
10:40 Ayax NG Pro Team
11:30 VNG 2 Victoria Jr.
12:20 Mihai Panc// VNG 1
13:10 Lazio Celesti New Stars
14:00 Champion 2 Champion 1

DATA Duminica – 28.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 Champion 1 Lazio Celesti
9:50 Champion 2 VNG 2
10:40 Victoria Jr. 2 Ayax NG
11:30 VNG 1 Initial
12:20 New Stars Mihai Panc
13:10 Sport Team Victoria Jr.
14:00 Pro Team Nord Sport

DATA Duminica – 12.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 Initial New Stars
9:50 Victoria Jr. Pro Team
10:40 Nord Sport Victoria Jr. 2
11:30 Ayax NG VNG 1
12:20 VNG 2 / Sport Team
13:10 Mihai Panc Champion 1
14:00 Lazio Celesti Champion 2

DATA Duminica – 19.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Pro Team Sport Team
9:50 Lazio CVelesti VNG 2
10:40 VNG 1 Nord Sport
11:30 New Stars Ayax NG
12:20 Victoria Jr. 2 Victoria Jr./
13:10 Champion 2 Mihai Panc
14:00 Champion 1 Initial

DATA Duminica -26.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 VNG 2 Pro Team
9:50 Sport Team Victoria Jr. 2
10:40 Nord Sport VNG 1
11:30 Mihai Panc Lazio Celesti
12:20 Ayax NG Champion 1
13:10 Initial Champion 2
14:00 Victoria Juniors/ New Stars/

DATA Duminica – 2.06.2024
ORA ETAPA 14 Rezultat
9:00 Initial Mihai Panc
9:50 Ayax NG Lazio Celesti
10:40 Nord Sport Champion 2
11:30 Victoria Jr. Champion 1
12:20 Sport Team New Stars
13:10 Pro Team VNG 1
14:00 VNG 2 Victoria Jr. 2

DATA Duminica – 9.04.2024
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Lazio Celesti Nord Sport
9:50 Champion 2/ Victoria Jr.
10:40 Champion 1/ Sport Team
11:30 Initial/ VNG 2
12:20 VNG 1 Victoria Jr. 2
13:10 Mihai Panc Ayax NG
14:00 New Stars Pro Team