Grupa 2016/Galben/Dangelo/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport.

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2016/G
Dangelo/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Voinicelul Rusanu 1
9:50 Partizan Rusanu 2
10:40 Vulturii Sudului(LPS Mircea E.) Daco Getica
11:30 Gloria Sp Rege Vulturii Sudului
12:20 Metalul Premier
13:10 Metalul(Initial) Miramar
14.00 Eric Dinu Marius L

DATA Sambata – 2.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 LPS Mircea E. Miramar/
9:50 Initial Voinicelul
10:40 Metalul/ Daco Getica
11:30 Partizan Vulturii Sudului
12:20 Gloria Sp Rege Rusanu 2
13:10 Rusanu 1 Marius L.
14:00 Eric Dinu Premier

DATA Sambata – 9.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Initial Rusanu 1
9:50 Rusanu 2 Eric Dinu
10:40 Vulturii Sudului Metalul
11:30 Daco Getica Partizan
12:20 Miramar/ Gloria Sp Rege
13:10 Voinicelul LPS Mircea E.
14:00 Premier Marius L.

DATA Sambata – 16.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 LPS Mircea E. Initial
9:50 Gloria Sp Reger Voinicelul
10:40 Partizan Miramar
11:30 Metalul Dasco Getica
12:20 Eric Dinu Vulturii Sudului
13:10 Marius L. Rusanu 2
14:00 Rusanu 1 Premier

DATA Sambata – 23.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Daco Getica Eric Dinu
9:50 Initial Gloria Sp Rege
10:40 Voinicelul Partizan
11:30 Vulturii Sudului Marius L/
12:20 Rusanu 2/ Premier
13:10 LPS Mircea E. Rusanu 1/
14:00 Miramar Metalul

DATA Sambata – 30.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 Gloria Sp Rege LPS Mircea E.
9:50 Partizan Initial
10:40 Metalul Voinicelul
11:30 Eric Dinu Miramar
12:20 Marius L. Dasco Getica
13:10 Premier Vulturii Sudului
14:00 Rusanu 1 Rusanu 2
15.00 Dangelo Viking 1 Dangelo Viking 2

DATA Sambata – 6.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 Gloria Sp Rege Dangelo Viking 2
9:50 Dangelo Viking 1 Partizan
10:40 Initial Metalul
11:30 Voinicelul Premier
12:20 LPS Mircea E Marius L.
13:10 Vulturii Sudului Eric Dinu
14:00 Miramar Rusanu 2
14:50 Daco Getica Rusanu 1

DATA Sambata – 13.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 Premier Initial/
9:50 Metalul LPS Mircea E.
10:40 Partizan Gloria Sp Rege
11:30 Marius L. Voinicelul
12:20 Eric Dinu Dangelo Viking 1
13:10 Rusanu 2 Vulturii Sudului
14:00 Rusanu 1 Miramar
14:50 Dangelo Viking 2 Daco Getica

DATA Sambata – 20.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 Dangelo Viking 2 Partizan
9:50 Gloria Sp Rege Metalul/
10:40 LPS Mircea E. Metalul(Premier)/
11:30 Miramar Daco Getica
12:20 Voinicelul Eric Dinu
13:10 Dangelo Viking 1 Rusanu 2
14:00 Vulturii Sudului Rusanu 1
14:50 Initial Marius L./

DATA Sambata – 27.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 Metalul/ Partizan
9:50 Miramar/ Vulturii Sudului
10:40 Marius L. Vulturii Sudului(LPS Mircea E.)
11:30 Eric Dinu Initial
12:20 Rusanu 2 Voinicelul
13:10 Rusanu 1 Dangelo Viking 1
14:00 Daco Getica Dangelo Viking 2
14:50 Premier Gloria Sp Rege

DATA Sambata – 11.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 Dangelo Viking 2 Metalul/
9:50 Partizan Premier
10:40 Gloria Sp Rege Marius L.
11:30 LPS Mircea E. Eric Dinu
12:20 Initial Rusanu 2
13:10 Voinicelul Rusanu 1
14:00 Dangelo Viking 1 Daco Getica
14:50 Vulturii Sudului Miramar

DATA Sambata – 18.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Premier Metalul/
9:50 Marius L. Partizan
10:40 Eric Dinu Gloria Sp Rege
11:30 Rusanu 2 LPS Mircea E.
12:20 Rusanu 1 Initial
13:10 Daco Getica Voinicelul
14:00 Miramar Dangelo Viking 1
14:50 Vulturii Sudului Dangelo Viking 2

DATA Sambata – 25.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 Voinicelul Miramar
9:50 Partizan/ Marius L.
10:40 Metalul Eric Dinu
11:30 Gloria Sp Rege Rusanu 2
12:20 LPS Mircea E. Rusanu 1
13:10 Initial Daco Getica
14:00 Dangelo Viking 2 Premier
14:50 Dangelo Viking 1 Vulturii Sudului

DATA Sambata – 01.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Marius L. Premier
9:50 Eric Dinu Metalul/
10:40 Rusanu 2 Partizan
11:30 Rusanu 1 Gloria Sp Reger
12:20 Daco Getica LPS Mircea E.
13:10 Miramar Initial
14:00 Vulturii Sudului Voinicelul
14:50 Dangelo Viking 1 Dangelo Viking 2

DATA Sambata – 08.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
9:00 Dangelo Viking 2 Marius L.
9:50 Premier Eric Dinu
10:40 Metalul/ Rusanu 2
11:30 Partizan Rusanu 1
12:20 Gloria Sp Rege Daco Getica
13:10 LPS Mircea E. Miramar//
14:00 Initial Vulturii Sudului
14:50 Voinicelul Dangelo Viking 1