Grupa 2016/Rosu/Mobexpert/Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2016/R
Mobexpert/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 SFR 1 Lazio Celesti 1
9:50 SFR 2 Lazio Celesti 2
10:40 CS Dinamo 2 Lazio Celesti 3
11:30 CS Dinamo Nana Juniors
12:20 La Squadra SC Dinamo 1948
13:10 CSS1 Sport Team
14:00 Vointa 2018 Centrul German

DATA Sambata – 2.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Lazio Celesti 1 SFR 2
9:50 Lazio Celesti 3 SFR 1
10:40 Lazio Celesti 2 La Squadra
11:30 SC Dinamo 1948 CS Dinamo 1
12:20 Centrul German CS Dinamo 2
13:10 Nana Junior/ CSS1
14:00 Sport Team Vointa 2018

DATA Sambata – 9.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 La Squadra Lazio Celesti 1/
9:50 CS Dinamo 1 Lazio Celesti 2/
10:40 SFR 2 Lazio Celesti 3/
11:30 SFR 1 CSA Dinamo 2
12:20 Vointa 2018 Nana Juniors/
13:10 CSS1 SC Dinamo 1948
14:00 Sport Team Centrul German

DATA Sambata – 16.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 La Squadra SFR 2
9:50 Centrul German SFR 1
10:40 SC Dinamo 1948 Vointa 2018
11:30 Lazio Celesti 2 CSS1
12:20 Nana Juniors/ Sport Team
13:10 Lazio Celesti 1 CS Dinamo 1
14:00 Lazio Celesti 3 CS Dinamo 2

DATA Sambata – 23.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Vointa 2018 Lazio Celesti 2
9:50 CSS1 Lazio Celesti 1
10:40 CS Dinamo 1 Lazio Celesti 3
11:30 La Squadra CS Dinamo 2
12:20 Sport Team SC Dinamo 1948
13:10 Nana Juniors/ Centrul German
14:00 SFR 2 SFR 1

DATA Sambata – 30.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 SFR 1 Sport Team/
9:50 Centrul German SFR 2
10:40 Lazio Celesti 1 Vointa 2018
11:30 Lazio Celesti 3 CSS1
12:20 Lazio Celesti 2 La Squadra
13:10 SC Dinamo 1948 Nana Juniors/
14:00 CS Dinamo 2 CS Dinamo 1/JD

DATA Sambata – 6.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 Centrul German SC Dinamo 1948
9:50 La Squadra Lazio Celesti 2
10:40 Sport Team Lazio Celesti 1
11:30 Vointa 2018 Lazio Celesti 3
12:20 CSS1 CS Dinamo 2
13:10 CS Dinamo 1 SFR 1
14:00 Nana Juniors/ SFR 2

DATA Sambata – 13.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 Lazio Celesti 2 SC Dinamo 1948
9:50 Lazio Celesti 3 Sport Team
10:40 Lazio Celesti 1 Centrul German
11:30 CS Dinamo 2 Vointa 2018
12:20 SFR 2 CS Dinamo 1
13:10 SFR 1 CSS1
14:00 La Squadra Nana Juniors

DATA Sambata – 20.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 Centrul German Lazio Celesti 2
9:50 SC Dinamo 1948 Lazio Celesti 1
10:40 La Squadra Lazio Celesti 3
11:30 Sport Team CS Dinamo 2
12:20 Vointa 2018 SFR 1
13:10 CSS1 SFR 2
14:00 CS Dinamo 1 Nana Juniors/

DATA Sambata – 27.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 Lazio Celesti 1 Lazio Celesti 2
9:50 Lazio Celesti 3 SC Dinamo 1948
10:40 La Squadra CSS1
11:30 SFR 1 Sport Team
12:20 SFR 2 Vointa 2018
13:10 CS Dinamo 2 Nana Juniors/
14:00 CS Dinamo 1 Centrul German

DATA Sambata – 11.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 Centrul German Lazio Celesti 1
9:50 Lazio Celesti 2 Lazio Celesti 3
10:40 SC Dinamo 1948 CS Dinamo 2
11:30 Nana Juniors SFR 1
12:20 Sport Team SFR 2
13:10 Vointa 2018 La Squadra
14:00 CSS1 CS Dinamo 1

DATA Sambata – 18.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Lazio Celesti 3 Lazio Celesti 1
9:50 CS Dinamo 2 Lazio Celesti 2
10:40 SFR 1 SC Dinamo 1948
11:30 SFR 2 Vointa 2018
12:20 La Squadra Sport Team
13:10 CS Dinamo 1 Nana Juniors/
14:00 CSS1 Centrul German

DATA Sambata – 25.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 Centrul German Lazio Celesti 3
9:50 Lazio Celesti 1 CS Dinamo 2
10:40 Lazio Celesti 2 SFR 1
11:30 SC Dinamo 1948 SFR 2
12:20 Sport Team CS Dinamo 1
13:10 Nana Juniors/ La Squadra
14:00 Vointa 2018 CSS1

DATA Sambata – 01.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 CS Dinamo 2 Lazio Celesti 3
9:50 CSS1 Sport Team
10:40 CS Dinamo 1 Nana Juniors
11:30 La Squadra SC Dinamo 1948
12:20 SFR 2 Lazio Celesti 2
13:10 SFR 1 Lazio Celesti 1
14:00 Vointa 2018 Centrul German

DATA Sambata – 8.06.2024
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Sport Team Vointa 2018
9:50 Nana Juniors CSS1
10:40 SC Dinamo 1948 CS Dinamo 1
11:30 Lazio Celesti 2 La Squadra
12:20 Lazio Celesti 1 SFR 2
13:10 Lazio Celesti 3 SFR 1
14:00 Centrul German CS Dinamo 2