Grupa 2015/Alb/Progresul Sp/Duminica

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2015/Alb
Progresul Sp/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
Etapa 1
8.30 Royal Champion Inizio
9.20 Sportul Primavera Pro Giurgiu
10.10 ACS Herea FA 1 – ACS Marius Lăcătuș
11.00 ACS Herea FA 2 – ACS Academica
11.50 CSS6 – Axi Arena 2
12.40 ACS Cosmo Sp – ACS Axi Arena 1
13.30 ACS FCSB Academy – Progresul 1944 Sp 1/
14.20 ACS International Jr. – Progresul 1944 Sp 2/
15.10 ACS Banel Nicolita – ACS Blue Lions

DATA Duminica – 3.03.2024
Etapa 2
8.30 Progresul 1944 Sp 1 – ACS International Jr.
9.20 1944 Sp 2 – ACS Herea FA 1
10.10 ACS Marius Lăcătuș – ACS Herea FA 2
11.00 ACS Academica – ACS Cosmo Sp
11.50 ACS Inizio – CSS 6
12.40 ACS Axi Arena 1 – ACS Royal Champion
13.30 ACS Axi Arena 2 – ACS Sportul Primavera
14.20 ACS Pro Giurgiu – ACS Banel Nicolita
15.10 ACS Blue Lions – ACS FCSB Academy

DATA Duminica – 10.03.2024
Etapa 3
8.30 ACS FCSB Academy – ACS Pro Giurgiu
9.15 ACS International Jr. – ACS Blue Lions
10.00 ACS Herea FA 1/ – Progresul 1944 Sp 1
10.45 ACS Cosmo Sp – ACS Herea FA 2/
11.30 ACSRoyal Champion Academica
12.15 CSS 6 – ACS Axi Arena 1
13.00 ACS Sportul Primavera – ACS Inizio
13.45 ACS Banel Nicolita – ACS Axi Arena 2
14.30 Progresul 1944 Sp 2 – ACS Lazio 2
15.15 ACS Lazio 1 ACS Marius Lăcătuș

DATA Duminica – 17.03.2024
Etapa 4
8.30 ACS Lazio 2 /- ACS Marius L
9.15 ACS Lazio 1 /- AFC Progresul 1944 Spartac 2
10.00 ACS Inizio – AFC Progresul 1944 Spartac
10.45 ACS Pro Giurgiu – CSS 6
11.30 ACS Axi Arena 2 – ACS Sportul Primavera
12.15 ACS Axi Arena 1 – ACS Cosmo Sp
13.00 ACS Blue Lions – ACS Banel Nicolita/
13.45 ACS Academica- ACS Royal Champion
14.30 ACS FCSB Academy – ACS Herea FA 2
15.15 ACS International Jr. – ACS Herea FA 1

DATA Duminica – 24.03.2024
Etapa 5
8.30 ACS Herea FA 1 – ACS Lazio 2
9.15 ACS Herea FA 2 – ACS International Jr.
10.00 ACS Royal Champion – ACS FCSB Academy
10.45 ACS Cosmo Sp – ACS Lazio 1
11.30 CSS 6 – ACS Blue Lions
12.15 ACS Sportul Primavera – ACS Pro Giurgiu
13.00 ACS Banel Nicolita/ – ACS Axi Arena 1
13.45 AFC Progresul 1944 Spartac – ACS Axi Arena 2
14.30 AFC Progresul 1944 Spartac 2 – ACS Inizio
15.15 ACS Marius L – ACS Academica

DATA Duminica – 31.03.2024
Etapa 6
8.30 ACS Lazio 2 – ACS Academica
9.15 ACS Lazio 1 – ACS Marius L
10.00 ACS Axi Arena 1 – AFC Progresul 1944 Spartac 2
10.45 ACS Axi Arena 2 – AFC Progresul 1944 Spartac
11.30 ACS FCSB Acad Cosmo Sp
12.15 ACS Blue Lions – ACS Sportul Primavera
13.00 ACS Inizio – CSS 6
13.45 ACS Pro Giurgiu – ACS Banel Nicolita
14.30 ACS International Jr. – ACS Herea 2
15.51 ACS Herea FA 1 – ACS Royal Champion

DATA Duminica – 7.04.2024
Etapa 7
8.30 ACS Herea FA 2 – ACS Lazio 2
9.15 ACS Lazio 1 – ACS Herea FA 1
10.00 ACS Cosmo Sp – ACS International Jr.
10.45 ACS Pro Giurgiu/ – ACS FCSB Academy
11.30 ACS Sportul Primavera – ACS Banel Nicolita/
12.15 ACS Marius L/ ACS Inizio
13.00 AFC Progresul 1944 Spartac – CSS6
13.45 AFC Progresul 1944 Spartac 2 – ACS Axi Arena 2
14.30 ACS Blue Lions – ACS Axi Arena 1
15.51 ACS Royal Champion – ACS Academica

DATA Duminica – 14.042024
Etapa 8
8.30 ACS Lazio 2 – ACS Lazio 1
9.15 ACS Herea FA 1/ – ACS Cosmo Sp
10.00 ACS Herea FA 2/ – Marius l/
10.45 ACS Pro Giurgiu – AFC Progresul 1944 Spartac 2
11.30 ACS Blue Lions – AFC Progresul 1944 Spartac
12.15 ACS International Jr CSS6
13.00 ACS FCSB Academy – ACS Sportul Primavera
13.45 ACS Inizio – ACS Banel Nicolita/
14.30 Axi Arena 1 Academica
15.51 ACS Arena 2 ACS Royal Champion

DATA Duminica – 21.04.2024
Etapa 9
8.30 ACS Sportul Primavera – ACS International Jr.
9.15 ACS Cosmo Sp – ACS Herea FA 2
10.00 ACS Lazio 1 – ACS Herea FA 1
10.45 ACS Royal Champion ACS Lazio 2
11.30 ACS Marius Pro Giurgiu
12.15 AFC Progresul 1944 Spartac – CSS6
13.00 AFC Progresul 1944 Spartac 2 – ACS Blue Lions
13.45 ACS Banel Nicolita/ – ACS FCSB Academy
14.30 ACS Academica – ACS Axi Arena 2
15.15 ACS Inizio – ACS Axi Arena 1

DATA Duminica – 28.04.2024
Etapa 10
8.30 ACS Herea FA 1/ – ACS Sportul Primavera
9.15 ACS Herea FA 2 CSS6
10.00 ACS Pro Giurgiu – ACS Academica
10.45 ACS Blue Lions – ACS Marius L
11.30 ACS Axi Arena 1 – AFC Progresul 1944 Spartac 2
12.15 ACS FCSB Academy – AFC Progresul 1944 Spartac
13.00 ACS International Jr. – ACS Banel Nicolita/
13.45 ACS Royal Champion Cosmo Sp
14.30 ACS Axi Arena 2 – ACS Inizio
15.15 ACS Lazio 2 ACS Lazio 1/JD

DATA Duminica – 12.05.2024
Etapa 11
8.30 ACS Sportul Primavera/ – ACS Herea FA 2/
9.15 ACS Cosmo Sp – ACS Herea FA 1/
10.00 ACS Inizio Pro Giurgiu
10.45 ACS Academica Blue Lions
11.30 AFC Progresul 1944 Spartac – ACS International Jr.
12.15 AFC Progresul 1944 Spartac 2 – ACS FCSB Academy
13.00 ACS Marius L – ACS Lazio 1
13.45 ACS Banel Nicolita/ – ACS Lazio 2
14.30 CSS6 Royal Champion
15.15 ACS Axi Arena 1 – ACS Axi Arena 2

DATA Duminica – 19.05.2024
Etapa 12
8.30 ACS Inizio – ACS Axi Arena 2
9.15 ACS Pro Giurgiu – ACS Axi Arena 1
10.00 AFC Progresul 1944 Spartac 2/ – ACS Lazio 2
10.45 ACS Lazio 1 – AFC Progresul 1944 Spartac/
11.30 ACS FCSB Academy – ACS Marius L
12.15 ACS International Jr. – ACS Blue Lions
13.00 ACS Herea FA 1 – ACS Academica
13.45 ACS Herea FA 2 – ACS Banel Nicolita/
14.30 ACS Royal Champion – ACS Sportul Primavera
15.15 ACS Cosmo Sp – CSS 6

DATA Duminica – 26.05.2024
Etapa 13
8.30 ACS Sportul Primavera – ACS Cosmo Sp
9.15 CSS6 Lazio 2
10.00 ACS Marius L / International Jr
10.45 AFC Progresul 1944 Spartac 2 – ACS Herea FA 1
11.30 AFC Progresul 1944 Spartac – ACS Herea FA 2
12.15 CS Academica – ACS FCSB Academy
13.00 ACS Inizio – ACS Lazio 1
13.45 ACS Axi Arena 1 – ACS Blue Lions
14.30 ACS Axi Arena 2 – ACS Pro Giurgiu
15.15 ACS Banel Nicolita – ACS Royal Champion

DATA Duminica – 2.06.2024
Etapa 14
8.30 ACS Lazio 2 – ACS Pro Giurgiu
9.15 ACS Blue Lions – ACS Axi Arena 2
10.00 ACS Lazio 1 – ACS Axi Arena 1
10.45 ACS FCSB Academy – ACS Inizio
11.30 ACS International Jr. – ACS Academica
12.15 ACS Herea FA 1 – ACS Marius L
13.00 ACS Herea FA 2 – AFC Progresul 1944 Spartac 2
13.45 ACS Royal Champion – AFC Progresul 1944 Spartac
14.30 ACS Cosmo Sp – ACS Banel Nicolita/
15.15 CSS 6 – ACS Sportul Primavera

DATA Duminica – 9.06.2024
Etapa 15
8.30 ACS Sportul Primavera – ACS Lazio 2
9.15 Pro Giurgiu Blue Lions
10.00 AFC Progresul 1944 Spartac – ACS Cosmo Sp
10.45 AFC Progresul 1944 Spartac 2 – ACS Royal Champion
11.30 ACS Marius L – ACS Herea FA 2
12.15 ACS Academica – ACS Herea FA 1
13.00 ACS Inizio – ACS International Jr.
13.45 ACS Axi Arena 1 – ACS FCSB Academy
14.30 ACS Axi Arena 2 – ACS Lazio 1
15.15 ACS Banel Nicolita – CSS 6