Grupa 2017/Alb/Parcul Florilor/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport.

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2017/A
Parcul Florilor/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
Etapa 1
8.30 ACS Gloria Kids 2019 – ACS Marius Lăcătuș
9.20 ACS Super Star 1 – ACS ACS Alexandru Văidean/
10.10 ACS Super Star 2 – ACS Voinicelul
11.00 CSU Știința București – ACS Olympyco 2
11.50 ACS Dan Chilom – ACS Olympyco
12.40 ACS Blue Lions// – ACS Zamsport
13.30 ACS Lazio Celesti – ACS Lumina Wolves 2
14.20 ACS Daco Getica – ACS Lumina Wolves 1
15.10 ACS Herea FA – ACS Delta Sport
16.00 ACS Banel Nicolita – ACS Herea FA 2

DATA Sambata – 2.03.2024
Etapa 2
8.30 ACS Herea FA 2 ACS Gloria Kids 2019//
9.20 ACS Lumina Wolves 2 – ACS Herea FA/
10.10 ACS Lumina Wolves 1 – ACS Lazio Celesti
11.00 ACS Banel Nicolita/- Zamsport
11.50 ACS Delta Sport – Daco Getica
12.40 ACS Alexandru Văidean – ACS Blue Lions//
13.30 ACS Olympyco – CSU Știința București
14.20 ACS Olympyco 2 – ACS Super Star 2
15.10 ACS Voinicelul – ACS Super Star 1
16.00 ACS Marius Lacatus – ACS Dan Chilom

DATA Sambata – 9.03.2024
Etapa 3
8.30 ACS Delta Sport – ACS Lazio Celesti
9.20 ACS Lumina Wolves 1 – ACS Gloria Kids 2019
10.10 ACS Lumina Wolves 2 – ACS Daco Getica
11.00 ACS Marius Lăcătuș – ACS Alexandru Văidean/
11.50 ACS Herea FA 2 – ACS Blue Lions//
12.40 ACS Olympyco 2 – ACS Herea FA/
13.30 ACS Olympyco ACS Dan Chilom
14.20 ACS Banel Nicolita – ACS Super Star 2
15.10 ACS Zamsport – ACS Super Star 1
16.00 ACS Voinicelul – CSU Știința București

DATA Sambata – 16.03.2024
Etapa 4
8.30 ACS Daco Getica – Marius L.
9.20 ACS Delta Sport ACS Voinicelul
10.10 Gloria Kids 2019 – ACS Banel Nicolita
11.00 ACS Super Star 2 – ACS Zamsport
11.50 ACS Blue Lions// – ACS Super Star 1
12.40 ACS Lazio Celesti – ACS Olympyco
13.30 CSU Știința București – Olympyco 2
14.20 ACS Alexandru Văidean – ACS Lumina Wolves 1
15.10 Herea FA – ACS Lumina Wolves 2
16.00 ACS Herea FA 2 – ACS Dan Chilom/

DATA Sambata – 23.03.2024
Etapa 5
8.30 ACS Marius Lăcătuș – ACS Herea FA
9.20 ACS Lumina Wolves 1 -ACS Herea FA 2
10.10 ACS Lumina Wolves 2 – ACS Banel Nicolita
11.00 ACS Delta Sport ACS Blue Lions//
11.50 ACS Voinicelul ACS Alexandru Văidean
12.40 ACS Olympyco 2 – ACS Lazio Celesti
13.30 ACS Olympyco – ACS Daco Getica
14.20 ACS Gloria Kids 2019 – ACS Dan Chilom
15.10 ACS Zamsport – CSU Știința București
16.00 ACS Super Star 1 – ACS Super Star 2

DATA Sambata – 30.03.2024
Etapa 6
8.30 ACS Lazio – ACS Voinicelul
9.20 ACS Alexandru V – Banel Nicolita
10.10 ACS Dan Chilom – ACS Zamsport
11.00 CSU Gloria Kids 2019 – ACS Super Star 2
11.50 ACS Blue Lions// – ACS Super Star 1
12.40 ACS Daco Getica – ACS Olympyco 2
13.30 ACS Herea FA 2 – ACS Olympyco
14.20 ACS Herea FA – ACS Marius Lăcătuș
15.10 CSU Știința București/- ACS Lumina Wolves 2
16.00 ACS Delta Sport – ACS Lumina Wolves 1

DATA Sambata – 6.04.2024
Etapa 7
8.30 ACS Lumina Wolves 1 – ACS Blue Lions
9.20 ACS Lumina Wolves 2 – ACS Alexandru Văidean
10.10 ACS Marius Lăcătuș – ACS Herea FA 2/
11.00 ACS Olympyco – ACS Herea FA
11.50 ACS Olympyco 2 – ACS Banel Nicolita/
12.40 ACS Voinicelul – ACS Daco Getica
13.30 CSU Gloria Kids 2019  – ACS Lazio Celesti
14.20 ACS Zamsport – ACS Delta Sp
15.10 ACS Super Star 1 – ACS Dan Chilom
16.00 ACS Super Star 2 – CSU Știința București

DATA Sambata – 13.04.2024
Etapa 8
8.30 ACS Blue Lions – CSU Știința București
9.20 ACS Herea FA 2/ ACS ACS Alexandru Vaidean
10.10 ACS Herea FA/ – ACS Super Star 1
11.00 ACS Dan Chilom – ACS Super Star 2
11.50 ACS Daco Getica – ACS Banel Nicolita
12.40 ACS Gloria Kids 2019 – ACS Voinicelul
13.30 ACS Delta Sport – ACS Marius Lăcătuș
14.20 ACS Lazio Celesti ACS Zamsport
15.10 Olympyco ACS Lumina Wolves 1
16.00 Olympyco 2 – ACS Lumina Wolves 2

DATA Sambata – 20.04.2024
Etapa 9
8.30 ACS Lumina Wolves 2 – ACS Voinicelul
9.20 ACS Marius Lăcătuș – ACS Lumina Wolves 1
10.10 ACS Olympyco – ACS Delta Sp
11.00 ACS Olympyco 2 – ACS Herea FA 2
11.50 ACS Blue Lions – ACS Herea FA
12.40 ACS Banel Nicolita – ACS Alexandru Vaidean
13.30 ACS Gloria Kids 2019 – ACS Daco Getica
14.20 ACS Super Star 1 – ACS Lazio Celesti
15.10 ACS Super Star 2 – ACS Zamsport
16.00 CSU Știința București – ACS Dan Chilom

DATA Sambata – 27.04.2024
Etapa 10
8.30 ACS Herea FA 2 – ACS Voinicelul
9.20 ACS Herea FA – CSU Știința București
10.10 ACS Alexandru Vaidean – ACS Super Star 2
11.00 ACS Daco Getica – ACS Super Star 1
11.50 ACS Gloria Kids 2019 – ACS Zamsport
12.40 ACS Lazio Celesti – ACS Banel Nicolita
13.30 ACS Blue Lions Dan Chilom
14.20 ACS Delta Sport – ACS Olympyco 2
15.30 ACS Lumina Wolves 1 – ACS Olympyco
16.00 ACS Lumina Wolves 2 – ACS Marius Lăcătuș

DATA Sambata – 11.05.2024
Etapa 11
8.30 ACS Marius Lăcătuș – ACS Blue Lions
9.20 ACS Olympyco – ACS Lumina Wolves 2
10.10 ACS Olympyco 2 – ACS Lumina Wolves 1
11.00 ACS Dan Chilom – ACS Herea FA 1/
11.50 ACS Banel Nicolita – ACS Herea FA 2/
12.40 ACS Zamsport – ACS Alexandru Văidean
13.30 ACS Super Star 1 – ACS Gloria Kids 2019
14.20 ACS Super Star 2 – ACS Daco Getica
15.30 CSU Știința București – ACS Lazio Celesti
16.00 ACS Voinicelul ACS Delta Sp

DATA Sambata – 18.05.2024
Etapa 12
8.30 ACS Blue Lions – ACS Delta Sp
9.20 CS Alexandru Văidean/ – ACS Dan Chilom
10.10 ACS Daco Getica – CSU Știința București
11.00 ACS Gloria Kids 2019 – ACS Super Star 2
11.50 ACS Lazio Celesti – ACS Super Star 1
12.40 ACS Herea FA 2 – CS Marius Lăcătuș/
13.30 ACS Herea FA – ACS Banel Nicolita
14.20 ACS Lumina Wolves 1 – ACS Voinicelul
15.10 ACS Lumina Wolves 2 – ACS Olympyco 2
16.00 ACS Zamsport – ACS Olympyco

DATA Sambata – 25.05.2024
Etapa 13
8.30 ACS Olympyco – ACS Blue Lions
9.20 ACS Olympyco 2 – ACS Marius Lăcătuș
10.10 ACS Voinicelul – ACS Lumina Wolves 2
11.00 ACS Banel Nicolita – ACS Lumina Wolves 1
11.50 ACS Zamsport – ACS Delta Sport
12.40 ACS Super Star 1 – ACS Herea FA 2
13.30 ACS Super Star 2 – ACS Alexandru Văidean
14.20 CSU Știința București – ACS Gloria Kids 2019
15.10 ACS Dan Chilom – ACS Daco Getica
16.00 ACS Herea FA – ACS Lazio Celesti

DATA Sambata – 01.06.2024
Etapa 14
8.30 ACS Blue Lions – ACS Lazio Celesti
9.20 ACS Daco Getica – ACS Herea FA
10.10 ACS Gloria Kids 2019 – ACS Dan Chilom
11.00 ACS Alexandru Văidean – CSU Știința București
11.50 ACS Herea FA 2 – ACS Super Star 2
12.40 ACS Delta Sport – ACS Super Star 1
13.30 ACS Lumina Wolves 1 – ACS Zamsport
14.20 ACS Lumina Wolves 2 – ACS Banel Nicolita
15.10 ACS Marius Lăcătuș – ACS Voinicelul
16.00 ACS Olympyco – ACS Olympyco 2

DATA Sambata – 08.06.2024
Etapa 15
8.30 ACS Olympyco 2 – ACS Blue Lions
9.20 ACS Voinicelul – ACS Olympyco
10.10 ACS Banel Nicolita – ACS Marius Lăcătuș
11.00 ACS Zamsport – ACS Lumina Wolves 2
11.50 ACS Super Star 1 – ACS Lumina Wolves 1
12.40 ACS Super Star 2 – ACS Delta Sport
13.30 CSU Știința București – ACS Herea FA 2
14.20 ACS Dan Chilom – ACS Alexandru Văidean
15.10 ACS Herea FA – ACS Gloria Kids 2019
16.00 ACS Lazio Celesti – ACS Daco Getica