Grupa 2017/Albastru/Dangelo/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport.

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2017/Albastru
Dangelo/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Progr Sp 1944 Partizan 2
9:50 SFR 2 Partizan 1
10:40 SFR 1 Rusanu
11:30 CSA Steaua Inter Galaxy
12:20 Asterra Initial
13:10 Progresul Sp 1944 2 Prosport
14:00 FC Player Asterra 2

DATA Duminica – 3.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Inter Galaxy Progr Sp 1944
9:50 Prosport FC Player
10:40 Initial Progresul Sp 1944 2
11:30 Rusanu Asterra
12:20 Partizan 1 SFR 1
13:10 Partizan 2 SFR 2
14:00 Asterra 2 CSA Steaua

DAA Duminica – 10.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Asterra 2/ Inter Galaxy
9:50 Asterra/ Partizan 1
10:40 SFR 1 Partizan 2
11:30 SFR 2 Progresul Sp 1944 2
12:20 Progresul Sp 1944 2 Rusanu
13:10 FC Player Initial
14:00 CSA Steaua Prosport

DATA Duminica – 17.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Rusanu FC Player
9:50 Initial CSA Steaua
10.40 CSA Steaua Astera 2(Et 2)
11:30 Prosport Asterra 2
12:20 Partizan 2 Asterra
13:10 Partizan 1 Progresul Sp 1944 2
14:00 Progr Sp 1944 SFR 1
14:50 Inter Galaxy SFR 2

DATA Duminica – 24.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Prosport Inter Galaxy
9:50 Asterra Progr Sp 1944
10:40 Asterra 2 Initial
11:30 FC Player Partizan 1
12:20 Progresul Sp 1944 2 Partizan 2
13:10 SFR 1 SFR 2
14:00 CSA Steaua Rusanu

DATA Duminica – 31.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 Progr Sp 1944 Progresul Sp 1944 2/JD
9:50 Initial Prosport
10:40 Partizan 1 CSA Steaua
11:30 Partizan 2 FC Player
12:20 Rusanu Asterra 2
13:10 SFR 2 Asterra
14:00 Inter Galaxy SFR 1

Atentie! Jocurile incep la ora 11.00

DATA Duminica – 7.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
11:00 Inter Galaxy Initial
11:50 Prosport Rusanu
12:40 CSA Steaua Partizan 2
13:30 Aterra 2 Partizan 1
14:20 Asterra SFR 1
15:10 Progresul Sp 1944 2 SFR 2
16:00 FC Player Progr Sp 1944

DAT Duminica – 14.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 Rusanu Initial
9:50 Partizan 1 Prosport
10:40 Partizan 2 Asterra 2
11:30 Asterra Inter Galaxy
12:20 SFR 2 FC Player
13:10 SFR 1 Progresul Sp 1944 2
14:00 Progr Sp 1944 CSA Steaua

DATA Duminica – 21.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 Seven Star 1 Seven Star 2/
9:50 Initial Partizan 1
10:40 Prosport Partizan 2
11:30 Asterra 2 Progr Sp 1944
12:20 Progresul Sp 1944 2 Asterra
13:10 FC Player SFR 1
14:00 CSA Steaua SFR 2
14.50 Inter Galaxy Rusanu

DATA Duminica – 28.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 Partizan 1 Seven Star 1/
9:50 Partizan 2 Seven Star 2/
10:40 Progr Sp 1944 – 1 FC Player
11:30 Progr Sp 1944 – 2 Intergalaxy
12:20 SFR 2 CSA Steaua
13:10 SFR 1 Rusanu
14:00 Aterra 1 Prosport
14:50 Asterra 2 Initial

DATA Duminica – 12.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 Seven Star 2/ FC PLayer/
9:50 Seven Star 1/ Partizan 2
10:40 Partizan 1 Progr Sp 1944 – 2
11:30 Initial Progr Sp 1944 – 1
12:20 Intergalaxy SFR 2
13:10 CSA Steaua SFR 1
14:00 Rusanu Aterra 1
14:50 Prosport Asterra 2

DATA Duminica – 19.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Prosport Seven Star 2/
9:50 Progr Sp 1944 – 1 Seven Star 1/
10:40 Progr Sp 1944 – 2 Initial
11:30 SFR 2 FC Player
12:20 SFR 1 Intergalaxy
13:10 Aterra 1 CSA Steaua
14:00 Asterra 2 FRusanu
14:50 Partizan 2 Partizan 1

DATA Duminica – 26.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 Seven Star 2 Partizan 2
9:50 Partizan 1 Progr Sp 1944 – 1
10:40 Seven Star 1 Progr Sp 1944 – 2
11:30 CSA Steaua Asterra 2/
12:20 Intergalaxy Aterra 1/
13:10 FC Player SFR 1
14:00 Initial SFR 2
14:50 Rusanu Prosport

DATA Duminica – 2.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Progr Sp 1944 – 1 Partizan 2
9:50 Progr Sp 1944 – 2 Partizan 1
10:40 SFR 2 Rusanu
11:30 SFR 1 Initial
12:20 Aterra 1 FC Player
13:10 Asterra 2 Intergalaxy
14:00 Prosport CSA Steaua
14:50 Seven Star 1/ Seven Star 2/

DATA Duminica – 9.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
9:00 Seven Star 2/ Progr Sp 1944 – 1
9:50 Seven Star 1/ Progr Sp 1944 – 2
10:40 Partizan 1 SFR 2
11:30 Partizan 2 SFR 1
12:20 Initial Aterra 1
13:10 FC Player Asterra 2
14:00 Intergalaxy Prosport
14:50 CSA Steaua Rusanu