Grupa 2010/Alb – Teren Crangasi – Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Tur
Grupa 2010/Alb
Teren Crangasi

DATA Sambata – 11.09.2021
ORA ETAPA 1. Rezultat
8:30 Progresul FPA Nana Juniors 1
9:40 CS Dinamo Nana Juniors 2
10:50 FC Voluntari Gloria Kids
12:00 CSS1 Sport Team
13:10 Argman Miramar
14:20 CSA Steaua Gesty Football
15:30 FC Youth Legione Granata

DATA Sambata – 18.09.2021
ORA ETAPA 2 Rezultat
8:30 Nana Juniors 1 FC Youth
9:40 Nana Juniors 2 Progresul FPA
10:50 Sport Team FC Voluntari
12:00 Miramar CSS1
13:10 Gesty Football Argman
14:20 Legione Granata CSA Steaua
15:30 Gloria Kids CS Dinamo

DATA Sambata – 25.09.2021
ORA ETAPA 3 Rezultat
8:30 Nana Juniors 2 Nana Juniors 1
9:40 Progresul FPA CS Dinamo
10:50 Gloria Kids Sport Team
12:00 FC Voluntari Miramar
13:10 CSS1 Gesty Football
14:20 Argman Legione Granata
15:30 CSA Steaua FC Youth

DATA Sambata – 02.10.2021
ORA ETAPA 4 Rezultat
8:30 Gloria Kids Nana Juniors 2
9:40 Sport Team Progresul FPA
10:50 Miramar CS Dinamo
12:00 Gesty Football FC Voluntari
13:10 Nana Junior 1 CSA Steaua
14:20 FC Youth Argman
15:30 Legione Granata CSS1

DATA Sambata – 09.10.2021
ORA ETAPA 5 Rezultat
8:30 FC Voluntari Nana Juniors 1
9:40 Nana Juniors 2 Sport Team
10:50 Progresul FPA Miramar
12:00 Gloria Kids Gesty Football
13:10 Argman CSA Steaua
14:20 CSS1 FC Youth
15:30 CS Dinamo Legione Granata

DATA Sambata – 16.10.2021
ORA ETAPA 6. Rezultat
8:30 Nana Juniors 1 Argman
9:40 Miramar Nana Juniors 2
10:50 Gesty Football Progresul FPA
12:00 Sport Team Gloria Kids
13:10 FC Youth CS Dinamo
14:20 CSA Steaua CSS1
15:30 Legione Granata FC Voluntari

DATA Sambata – 23.10.2021
ORA ETAPA 7. Rezultat
8:30 Nana Juniors 1 Sport Team
9:40 Nana Juniors 2 Gesty Football
10:50 Gloria Kids Miramar
12:00 Progresul FPA Argman
13:10 CS Dinamo FC Youth
14:20 FC Voluntari CSA Steaua
15:30 CSS1 Legione Granata

DATA Marti – 26.10.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 8. Rezultat
8:30 Nana Juniors 2 Sport Team
9:40 CSS1 Nana Juniors
10:50 Argman FC Voluntari
12:00 FC Youth Progresul FPA
13:10 CSA Steaua Gloria Kids
14:20 Legione Granata Miramar
15:30 Gesty Football CS Dinamo

DATA Sambata – 30.10.2021
ORA ETAPA 9. Rezultat
8:30 Nana Juniors 1 Miramar
9:40 Nana Juniors 2 FC Youth
10:50 FC Voluntari CSS1
12:00 Sport Team Gesty Football
13:10 Progresul FPA CSA Steaua
14:20 CS Dinamo Argman
15:30 Gloria Kids Legione Granata

DATA Marti – 02.11.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 10. Rezultat
8:30 CSA Steaua Nana Juniors 2
9:40 FC Voluntari Nana Juniors 1
10:50 FC Youth Gloria Kids
12:00 Gesty Football Miramar
13:10 Argman Progresul FPA
14:20 CSS1 CS Dinamo
15:30 Legione Granata Sport Team

DATA Sambata – 06.11.2021
ORA ETAPA 11. Rezultat
8:30 Nana Juniors 1 Gesty Football
9:40 Nana Juniors 2 Argman
10:50 Sport Team FC Youth
12:00 Gloria Kids CSA Steaua
13:10 CS Dinamo FC Voluntari
14:20 Progresul FPA CSS1
15:30 Miramar Legione Granata

DATA Sambata – 13.11.2021
ORA ETAPA 12. Rezultat
8:30 CS Dinamo Nana Juniors 1
9:40 FC Youth Nana Juniors 2
10:50 CSA Steaua CSS1
12:00 Argman Gloria Kids
13:10 Sport Team Miramar
14:20 FC Voluntari Progresul FPA
15:30 Legione Granata Gesty Football

DATA Sambata – 20.11.2021
ORA ETAPA 13. Rezultat
8:30 Nana Juniors 2 FC Voluntari
9:40 Nana Juniors 1 Legione Granata
10:50 Miramar CSA Steaua
12:00 Sport Team Argman
13:10 Gloria Kids CSS1
14:20 Gesti Football FC Youth
15:30 Progresul FPA CS Dinamo

DATA Sambata – 27.11.2021
ORA ETAPA 14. Rezultat
8:30 Progresul FPA Nana Juniors 1
9:40 CS Dinamo Nana Juniors 2
10:50 FC Voluntari Gloria Kids
12:00 CSS1 Sport Team
13:10 Argman Miramar
14:20 CSA Steaua Gesty Football
15:30 FC Youth Legione Granata

DATA Marti – 30.11.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 15 Rezultat
8:30 Nana Juniors 1 FC Youth
9:40 Nana Juniors 2 Progresul FPA
10:50 Sport Team FC Voluntari
12:00 Miramar CSS1
13:10 Gesty Football Argman
14:20 Legione Granata CSA Steaua
15:30 CSA Steaua CS Dinamo

DATA Sambata – 4.12.2021
ORA ETAPA 16 Rezultat
8:30 Nana Juniors 2 Nana Juniors 1
9:40 Progresul FPA CS Dinamo
10:50 Gloria Kids Sport Team
12:00 FC Voluntari Miramar
13:10 CSS1 Gesty Football
14:20 Argman Legione Granata
15:30 CSA Steaua FC Youth

DATA Sambata – 11.12.2021
ORA ETAPA 17 Rezultat
8:30 Gloria Kids Nana Juniors 2
9:40 Nana Junior 1 CSA Steaua
10:50 Miramar CS Dinamo
12:00 Gesty Football FC Voluntari
13:10 Sport Team Progresul FPA
14:20 FC Youth Argman
15:30 Legione Granata CSS1