Grupa 2010/Alb – Teren Crangasi – Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Grupa 2010/Alb
Teren Crangasi

DATA Sambata – 19.02.2022
ORA ETAPA 18. Rezultat
8:15 CSA Steaua FC Youth
9:25 Nord Sport Nana Juniors
10:35 ACS Juniorul 2014 Lic Sf Pantelimon
11:45 CS Dinamo Sport Team 1
12:55 FC Voluntari Miramar
14:05 Gloria Kids Gesty Football
15:15 Argman Legione Granata
16:25 Sport Team 2 CSS1

DATA Sambata – 26.02.2022
ORA ETAPA 19 Rezultat
8:15 Nana Juniors ACS Juniorul 2014
9:25 FC Youth Argman
10:35 Sport Team 1 Sport Team 2
11:45 Miramar CS Dinamo
12:55 Gesty Football FC Voluntari
14:05 Legione Granata CSS1
15:15 Gloria Kids Nord Sport
16:25 Lic Sf Pantelimon CSA Steaua

DATA Sambata – 05.03.2022
ORA ETAPA 20 Rezultat
8:15 Nana Juniors Lic Sf Pantelimon
9:25 ACS Juniorul 2014 Gloria Kids
10:35 Nord Sport Sport Team 1
11:45 Sport Team 2 Miramar
12:55 FC Voluntari Legione Granata
14:05 CSS1 FC Youth
15:15 CS Dinamo Gesty Football
16:25 Argman CSA Steaua

DATA Sambata – 12.03.2022
ORA ETAPA 21 Rezultat
8:15 Gloria Kids Nana Juniors
9:25 FC Youth FC Voluntari
10:35 Lic Sf Pantelimon Argman
11:45 Gesty Football Sport Team 2
12:55 Sport Team 1 ACS Juniorul 2014
14:05 Legione Granata CS Dinamo
15:15 CSA Steaua CSS1
16:25 Miramar Nord Sport

DATA Sambata – 19.03.2022
ORA ETAPA 22 Rezultat
8:15 ACS Juniorul 2014 Miramar
9:25 Nana Juniors Sport Team 1
10:35 FC Voluntari CSA Steaua
11:45 Nord Sport Gesty Football
12:55 Gloria Kids Lic Sf Pantelimon
14:05 Sport Team 2 Legione Granata
15:15 CS Dinamo FC Youth
16:25 CSS1 Argman

DATA Sambata – 26.03.2022
ORA ETAPA 23 Rezultat
8:15 FC Youth Sport Team 2
9:25 Miramar Nana Juniors
10:35 Gesty Football ACS Juniorul 2014
11:45 CSA Steaua CS Dinamo
12:55 Sport Team 1 Gloria Kids
14:05 Legione Granata Nord Sport
15:15 Argman FC Voluntari
16:25 Lic Sf Pantelimon CSS1

DATA Sambata – 02.04.2022
ORA ETAPA 24. Rezultat
8:15 Nana Junior Gestyfootball
9:25 FC Voluntari CSA Steaua
10:35 Sport Team 1 ACS Juniorul 2014
11:45 Sport Team 2 CSS 1
12:55 Nord Sport FC Youth
14:05 Lic Sf Pantelimon Legione Granata
15:15 CS Dinamo Argman
16:25 Gloria Kids Miramar

DATA Sambata – 09.04.2022
ORA ETAPA 25 Rezultat
8:15 CSA Steaua Nord Sport
9:25 Gloria Kids Nana Juniors
10:35 Argman Spot Team 2
11:45 FC Youth ACS Juniorul 2014
12:55 Lic Sf Pantelimon FC Voluntari
14:05 Gesty Footbal Legione Granata
15:15 Miramar Sport Team 1
16:25 CSS1 Dinamo

DATA Sambata – 16.04.2022
ORA ETAPA 26. Rezultat
8:15 Nord Sport Argman
9:25 Nana Juniors FC Youth
10:35 Sport Team 2 CSS1
11:45 Sport Team 1 Gesty Football
12:55 ACS Juniorul 2014 CSA Steaua
14:05 Lic Sf Pantelimon Miramar
15:15 Gloria Kids Legione Granata
16:25 CS Dinamo FC Voluntari

DATA Miercuri – 27.04.2022 – Etapa Intermediara.
ORA ETAPA 27 Rezultat
8:15 Sport Team 2 ACS Juniorul 2014
9:25 CS Dinamo Nana Juniors
10:35 Argman Miramar
11:45 CSS1 Sport Team 1
12:55 FC Voluntari Gloria Kids
14:05 CSA Steaua Gesty Football
15:15 FC Youth Legione Granata
16:25 Nord Sport Lic Sf Pantelimon

DATA Sambata – 30.04.2022
ORA ETAPA 28 Rezultat
8:15 ACS Juniorul 2014 Nord Sport
9:25 Nana Juniors Sport Team 2
10:35 Gesty Football Argman
11:45 Miramar CSS1
12:55 Sport Team 1 FC Voluntari
14:05 Gloria Kids CS Dinamo
15:15 Legione Granata CSA Steaua
16:25 Lic Sf Pantelimon FC Youth

DATA Sambata – 07.05.2022
ORA ETAPA 29. Rezultat
8:15 CSA Steaua FC Youth
9:25 Nord Sport Nana Juniors
10:35 ACS Juniorul 2014 Lic Sf Pantelimon
11:45 CS Dinamo Sport Team 1
12:55 FC Voluntari Miramar
14:05 Gloria Kids Gesty Football
15:15 Argman Legione Granata
16:25 Sport Team 2 CSS1

DATA Sambata – 14.05.2022
ORA ETAPA 30 Rezultat
8:15 Nana Juniors ACS Juniorul 2014
9:25 Miramar CS Dinamo
10:35 Sport Team 1 Sport Team 2
11:45 FC Youth Argman
12:55 Gloria Kids Nord Sport
14:05 Legione Granata CSS1
15:15 Gesty Football FC Voluntari
16:25 Lic Sf Pantelimon CSA Steaua

DATA Sambata – 21.05.2022
ORA ETAPA 31 Rezultat
8:15 Nana Juniors Lic Sf Pantelimon
9:25 ACS Juniorul 2014 Gloria Kids
10:35 Nord Sport Sport Team 1
11:45 Sport Team 2 Miramar
12:55 CS Dinamo Gestyfootball
14:05 FC Voluntari Legione Granata
15:15 CSS1 FC Youth
16:25 Argman CSA Steaua

DATA Sambata – 28.05.2022
ORA ETAPA 32 Rezultat
8:15 Sport Team 1 ACS Juniorul 2014
9:25 Gloria Kids Nana Juniors
10:35 Gesty Football Sport Team 2
11:45 Lic Sf Pantelimon Argman
12:55 FC Youth Voluntari
14:05 Legione Granata CS Dinamo
15:15 CSA Steaua CSS1
16:25 Miramar Nord Sport
17:35 Dan Chilom FCSB Acad. 1

DATA Marti – 31.05.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 33 Rezultat
8:15 Nord Sport Gesty Football
9:25 Nana Juniors Sport Team 1
10:35 ACS Juniorul 2014 Miramar
11:45 CS Dinamo FC Youth
12:55 Gloria Kids Lic Sf Pantelimon
14:05 Sport Team 2 Legione Granata
15:15 FC Voluntari CSA Steaua
16:25 CSS1 Argman

DATA Sambata – 04.06.2022
ORA ETAPA 34 Rezultat
8:15 Gesty Football Miramar
9:25 CS Dinamo Lic Sf Pantelimon
10:35 FC Youth Gloria Kids
11:45 CSA Steaua Nana Juniors
12:55 Argman ACS Juniorul 2014
14:05 CSS1 Nord Sport
15:15 FC Voluntari Sport Team 2
16:25 Legione Granata Sport Team 1

DATA Sambata – 11.06.2022
ORA ETAPA 35. Rezultat
8:15 Lic Sf Pantelimon Gesty Football
9:25 Sport Team 2 CS Dinamo
10:35 Sport Team 1 FC Youth
11:45 Gloria Kids CSA Steaua
12:55 Nana Juniors Argman
14:05 ACS Juniorul 2014 CSS1
15:15 Nord Sport FC Voluntari
16:25 Miramar Legione Granata