Grupa 2011/Alb/Crangasi/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2011/Alb
Teren Crangasi/Sambata

DATA Sambata 03.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
08:15 Atletic NFC Arena
09:25 FC Voluntari Lumina Eagles
10:35 CSA Steaua Dan Chilom
11:45 ACS Juniorul 2014 SFR
12:55 Bolentin Vale Centrul German
14:05 Eindhoven Victoria Junior
15:15 Lic Sf Pantelimon Legione Granata
16:25 La Squadra 1 La Squadra 2

DATA Sambata 10.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
08:15 Lumina Eagles Atletic
09:25 Dan Chilom FC Voluntari
10:35 NFC Arena Bolentin Vale
11:45 SFR Lic Sf Pantelimon
12:55 Victoria Junior ACS Juniorul 2014
14:05 La Squadra 1 Eindhoven
15:15 La Squadra 2 Centrul German
16:25 Legione Granata CSA Steaua

DATA Sambata 17.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
08:15 Lumina Eagles NFC Arena
09:25 Atletic Dan Chilom
10:35 ACS Juniorul 2014 Bolentin Vale
11:45 CSA Steaua SFR
12:55 Lic Sf Pantelimon Victoria Junior
14:05 Centrul German La Squadra 1
15:15 Eindhoven La Squadra 2
16:25 FC Voluntari Legione Granata

DATA Sambata 24.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
08:15 Dan Chilom Lumina Eagles
09:25 NFC Arena Centrul German
10:35 SFR FC Voluntari
11:45 Victoria Junior CSA Steaua
12:55 La Squadra 1 Lic Sf Pantelimon
14:05 La Squadra 2 ACS Juniorul 2014
15:15 Bolentin Vale Eindhoven
16:25 Legione Granata Atletic

DATA Sambata 01.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
08:15 Dan Chilom NFC Arena
09:25 Eindhoven Centrul German
10:35 Atletic SFR
11:45 FC Voluntari Victoria Junior
12:55 CSA Steaua La Squadra 1
14:05 Lic Sf Pantelimon La Squadra 2
15:15 Lumina Eagles Legione Granata
16:25 ACS Junjorul 2014 Bolinyin Vale

DATA Sambata 08.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
08:15 NFC Arena Eindhoven
09:25 SFR Lumina Eagles
10:35 Centrul German ACS Juniorul 2014
11:45 La Squadra 1 FC Voluntari
12:55 La Squadra 2 CSA Steaua
14:05 Bolentin Vale Lic Sf Pantelimon
15:15 Victoria Juniors Atletic
16:25 Legione Granata Dan Chilom

DATA Sambata 15.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
08:15 Licdeul Pantelimon Centrul German
09:25 ACS Juniorul 2014 Eindhoven
10:35 Lumina Eagles Victoria Junior
11:45 Atletic La Squadra 1
12:55 FC Voluntari La Squadra 2
14:05 CSA Steaua Bolentin Vale
15:15 Legione Granata NFC Arena
16:25 Dan Chilom SFR

DATA Sambata 22.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
08:15 NFC Arena ACS Juniorul 2014
09:25 Victoria Junior Dan Chilom
10:35 La Squadra 1 Lumina Eagles
11:45 La Squadra 2 Atletic
12:55 Centrul German CSA Steaua
14:05 Bolentin Vale FC Voluntari
15:15 Eindhoven Lic Sf Pantelimon
16:25 SFR Legione Granata

DATA Sambata 29.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
08:15 NFC Arena SFR
09:25 FC Voluntari Centrul German
10:35 Dan Chilom La Squadra 1
11:45 Lumina Eagles La Squadra 2
12:55 Lic Sf Pantelimon ACS Juniorul 2014
14:05 CSA Steaua Eindhoven
15:15 Legione Granata Victoria Junior
16:25 Atletic Bolentin Vale//

DATA Sambata 05.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
08:15 Victoria Junior SFR
09:25 La Squadra 1 Lumina Eagles
10:35 La Squadra 2 Dan Chilom
11:45 Lic Sf Pantelimon NFC Arena
12:55 Centrul German Atletic
14:05 Eindhoven FC Voluntari
15:15 ACS Juniorul 2014 CSA Steaua
16:25 Bolentin Vale Legione Granata

DATA Sambata 12.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
08:15 NFC Arena Victoria Junior
09:25 Lumina Eagles Centrul German
10:35 Dan Chilom Bolentin Vale
11:45 Atletic Eindhoven
12:55 SFR La Squadra 1
14:05 Legione Granata La Squadra 2
15:15 FC Voluntari ACS Juniorul 2014
16:25 CSA Steaua Lic Sf Pantelimon

DATA Sambata 19.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
08:15 La Squadra 1 Victoria Junior
09:25 La Squadra 2 SFR
10:35 Eindhoven Lumina Eagles
11:45 ACS Juniorul 2014 Atletic
12:55 CSA Steaua NFC Arena
14:05 Centrul German Dan Chilom
15:15 Lic Sf Pantelimon FC Voluntari
16:25 Bolentin Vale Legione Granata

DATA Sambata 26.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
08:15 Lumina Eagles ACS Juniorul 2014
09:25 Atletic Lic Sf Pantelimon
10:35 Dan Chiom Eindhoven
11:45 Victoria Junior La Squadra 2
12:55 NFC Arena La Squadra 1
14:05 SFR Bolentin Vale
15:15 Legione Granata Centrul German
16:25 FC Voluntari CSA Steaua

DATA Sambata 03.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
08:15 La Squadra 2 La Squadra 1
09:25 FC Voluntari NFC Arena
10:35 Bolentin Vale Lumina Eagles
11:45 CSA Steaua Atletic
12:55 ACS Juniorul 2014 Dan Chilom
14:05 Centrul German SFR
15:15 Eindhoven Legione Granata
16:25 Lic Sf Pantelimon Victoria Junior

DATA Sambata 10.12.2022
ORA ETAPA 15. Rezultat
08:15 NFC Arena La Squadra 2
09:25 La Squadra 1 Bolentin Vale
10:35 Dan Chilom CSA Steaua
11:45 ACS Juniorul 2014 Eindhoven
12:55 Victoria Juniors Centrul German
14:05 Lumina Eagles Lic Sf Pantelimon
15:15 Legione Granata SFR
16:25 Atletic FC Voluntari