Delegari

Programul jocurilor din  . 04.12.2022  –  ET. 14
LIGA 5
Nr. Echipa gazda Echipa oaspete Arbitri
1 FC CHELSEA ACS INTERNATIONAL  P. A Cristea Claudiu
Seria: A1 Duculescu Valentin
Data: 04.12.2022 A2 Doni Iulian
Ora: 12;00
Stadion: LIA MANOLIU OBS Manole Alexandru
2 ACS ALEX .VAIDEAN ACS TURISTUL  2 A Isac Iustin
Seria: A1 Ileana Daniela
Data: 04.12.2022 A2 Dane Vlad
Ora: 14;00
Stadion: TIRIAC OBS Bogaciu Nicolae
3 AFC VENUS 1914 BUC 2 ACS TRACTIUNEA A Gheorghe Petrisor
Seria: A1 Bucur Denis
Data: 04.12.2022 A2 Nitu Vlad
Ora: 14;00
Stadion: BIRUINTA OBS Zalupca Christian
4 AS AUTOMATICA AS ROMPRIM  2 A Bughiuz Aisha
Seria: A1 Mazga Ilinca
Data: 04.12.2022 A2 Toma Dumitrescu Mircea
Ora: 13;00
Stadion: VALENCIA OBS Simtion Daniel
5 AS METROPOLITAN FMC ACS SPORTUL D&A 2 A Gherman Razvan
Seria: A1 Radoi Cristian
Data: 04.12.2022 A2 Bojin Paul
Ora: 15;00
Stadion: VALENCIA OBS Crisan Alexandru
6 ACS  CENTRUL GERMAN ACS VIITORUL BUC.NOI A Sari Adil
Seria: A1 Becheanu Horatiu
Data: 04.12.2022 A2 Popescu Andrei
Ora: 14;00
Stadion: REGIE OBS Ene Mihai
7 ACS ELECTRICA ACS SPORT TEAM A Nicolae Tudor
Seria: A1 Gheorghe Robert
Data: 04.12.2022 A2 Marcef Mihai
Ora: 14;00
Stadion: LIA MANOLIU OBS Bogaciu Stan
8 CS PROGRESUL BUC  2 ACS LUSITAN A Parfene Adrian
Seria: A1 Sames Marius
Data: 04.12.2022 A2 Udrea Mario
Ora: 14;45
Stadion: AGRONOMIEI (fara spectatori) OBS Munteanu Marius
Program Jocuri Copii si Juniori – Et 14 – 3/4,12.2022
Nr. Teren Data Ora Cat Echipa Gazda Echipa Oaspete Arbitrul Arbitrul A 1 Arbitrul A2 OBS
1 Samurcasi 2.12 17.00 U19 Sport Team Asalt Ioan Gabriel Cristea Claudiu Udrea Andrei Bantescu Costel
2 Aspol 3.12 11.00 U19 Aspol 1 Aspol 2 Esanu Dominick Costache Mario Alexandru Costin Bogdan Cristoloveanu Gheorghe
3 Aspol 3.12 13.00 2008/2 Celtic Seven Star Costache Mario Esanu Dominick Alexandru Costin Bogdan Cristoloveanu Gheorghe
4 Aversa 3.12 11.00 U19 ACP 3Kids Olimpic Stefan Robert Lungu Cosmin Dragoi Vladut Nutu Petre
5 Coresi 3.12 14.00 2008/1 SFR FC Acad. MCR 1 Ioan Gabriel Cojocaru Antonio Fuerea Stefan Bantescu Costel
6 Cornetu 3.12 10.00 2009/1 Initial 1 Sport Team Isac Iustin Ileana Daniela Mazga Ilinca Bantescu Costel
7 CS Steaua Ghence/T4 3.12 10.00 2009/1 CSA Steaua ACS Juniorul 2014 Dobrin Cristian Purcariu Andrei Dragos Tudor Crisan Alexandru
8 Dan Chilom 3.12 16.30 2008/2 Real Sport Pro Activ Popescu Robert Becheanu Horatiu Olaru Mara Craciunescu Virgil
9 Dinamo Sintetic 3.12 13.00 2008/1 CS Dinamo FC Player Cristea Claudiu Talos Alexandru Ionescu Mihail Petrescu Radu
10 Dinamo Sintetic 3.12 15.00 2009/1 CS Dinamo Progresul Sp. 1944 Talos Alexandru Cristea Claudiu Ionescu Mihail Petrescu Radu
11 FCSB 3.12 11.00 2008/1 Sport Team FCSB Acad. Dinu Teodor Doni Iulian Popescu Andrei Nistor Gheorghe
12 FCSB 3.12 13.00 2009/1 FCSB Daco Getica Doni Iulian Dinu Teodor Popescu Andrei Nistor Gheorghe
13 FCSB 3.12 15.00 2009/1 FCSB Acad. Centrul German Popescu Andrei Doni Iulian Dinu Teodor Costache Mihai
14 Intergaz 3.12 11.00 2008/1 Raiders SC  Dinamo 1948 Stanescu Darius Ioan Alexandru Ionescu Andrei Cruceana Victor
15 Lia Manoliu 3.12 11.30 2008/3 FC Acad. MCR 2 Real Crangasi Marcef Mihai -Popa Alexandru Darasteanu Andreea Craciunescu Virgil
16 Mircea E. 3.12 10.00 U19 LPS Mircea E. Forzza Junior Cioaca Andrei Paleu Daniel Rosu Cristian Vancea Petre
17 Mobexpert(Constr. Ferov 3.12 10.00 2008/1 FC Rapid 1923 Pro Team 1 Cirstea Iulian Popa Radu Udrea Andrei Munteanu Marius
18 Olimpic 3.12 11.00 U19 Arsenal  CS  Dinamo Ramulescu Dumitru Onofrei Claudiu Negoita Mario Ramulescu Valeriu
19 Progresul Spartac 3.12 13.00 2008/3 Progresul Sp. 1944 LPS Mircea E. 2 Pena Ciprian Sari Adil Radoi Andrei Dobre Marian
20 Progresul Spartac 3.12 15.00 U19 Pro Team Progresaul Sp 1944 Sari Adil Pena Ciprian Radoi Andrei Dobre Marian
21 Samurcasi 3.12 15.00 2008/3 Vointa 2018 VNG Mihailescu Robert Ulmeanu Luca Ioan Alexandru Ion Jan
22 Daco Getica 4.12 15.15 2008/3 Daco Getica 2 Pro Team 2 Enache Alexandru Dragoi Vladut Macarescu Margot Strati Dumitru
23 Intergaz 4.12 8.30 2009/1 Progresul FPA Tineretul Stanescu Darius Pena Ciprian Onofrei Claudiu Costache Nicolae
24 IOR 4.12 14.00 2008/2 ACS Juniorul 2014 Axi Arena Barbucianu Florian Stafie Marian Darasteanu Andreea Nistor Gheorghe
25 Metaloglobus 4.12 11.00 2008/3 Metaloglobus ACS Juniorul 2014-2 Varban Alexandru Dinu Teodor Popa Alexandru Nica Cornel
26 Prosport 4.12 15,,00 2008/2 FC Juniorul Capitral Cioaca Andrei Paleu Daniel Crisan Theodor Voinea Florea
27 Valencia 4.12 17.00 2009/1 CS FC Dinamo New Stars Toma-Dumitrescu Mircea Bojin Paul Dragos Tudor Crisan Alexandru
28 Valencia 6.12 13.00 2008/3 NFC Arena SFR 2 Ioan Robert
29 FCSB 7.12 12.00 U 19 FCSB Aspol 1 Contu Ionut Iacob Denis Popescu Andrei
Program Jocuri Fotbal Teren Redus – Et. 15 – 310/11.12.2022
Nr. Teren Data Ora Ctg. Nr. jocuri Nr.arbitri Arbitrul A 1 Arbitrul A 2 OBS
1 Coresi 3.12 9.00 2010/G 8 2 Burcea Razvan Micula Cristian 4J Dobrescu Iustin 4J
2 Coresi 3.12 9.00 2012/V 8 2 Joimir Ionel Stafie Marian
3 Crangasi 3.12 8.15 2011/A 8 2 Sandu Gheorghe Andreescu Antonio
4 Dan Chilom 3.12 8.30 2012/A 7 2 Popescu Robert Matei Cosmin
5 Dan Chilom 3.12 8.30 2013A 7 2 Becheanu Horatiu Pirvu Iustin
6 D’angelo 3.12 9.00 2014/V 6 1 Mihailoiu Marian Hagiu Danut
7 FCSB 3.12 9.00 2010/1 7 2 Gherman Razvan 4J Baraitan Claudiu 3J Nitu Vlad 4J        Chiran Mihai 3J
8 FCSB 3.12 9.00 2012/1 8 2 Gheorghe Petrisor Gheorghe Robert 4J Obreja Sabin 4J
9 Gorjului 3.12 9.00 2014/R 7 1 Matei Sebastian Manu Ion
10 Mobexpert(Constr Ferov) 3.12 9.00 2013/V 8 2 Barbucianu Florian4J       Scaueru Daniel 4J Nitu Bogdan 4J Dragut Denis 4J
11 Mobexpert(Constr Ferov) 3.12 9.00 2014/A 5 1 Ambrus Alexandru Bucuroaia Dan
12 Parcul Florilor 3.12 9.00 2016 6 1 Sames Marius 3J Sorescu Casian 3J Nica Cornel
13 Progresul Spartac 3.12 9.00 2014/1 8 1 Visan David 4J Simionescu Alexandru 4J Dobre Marian
14 Progresul Spartac 3.12 9.00 2015/Alb 8 1 Gheorghiu Rares 4J Visa Mario 4J Costache Nicolae
15 Romprim 3.12 9.00 2013/G 5 2 Bucur Denis Florescu Valentina 2J Toader Gabriel 3J
16 Coresi 4.12 9.00 2010/R 8 2 Fuerea Stefan 4J Micula Cristian 4J Ambrus Alexandru 4J Dobrescu Iustin 4J
17 Coresi 4.12 9.00 2012/R 6 2 Udrea Andrei Ivascu Tudor
18 Crangasi 4.12 8.15 2010/A 8 2 Sandu Gheorghe Andreescu Antonio
19 Dan Chilom 4.12 8.30 2012/Albs. 7 2 Popescu Robert Matei Cosmin
20 Dan Chilom 4.12 8.30 2013/Albs. 7 2 Bradatan Mihnea Pirvu Iustin
21 D’angelo 4.12 9.00 2015/G 9 1 Ionescu Mihail 5J Sorescu Casian 4J Flacau Marius
22 FCSB 4.12 9.00 2011/1 8 2  Rosu Cristian 4J Balaceanu Stefan 4J Lungu Cosmin 4J Talos Alexandru 4J
23 FCSB 4.12 9.00 2013/1 8 2 Ioan Gabriel 4J Raducu Catalin 4J  Toader Gabriel 4J Popa Radu 4J
24 Gorjului 4.12 9.00 2015/Albastru 7 1 Stefan Catalin 4J Simionescu Alexandru 3J Manu Ion
25 Icar 4.12 8.30 2011/G 8 2 Burcea Razvan Ristea Iulian
26 Icar 4.12 8.30 2012/G 7 2 Joimir Ionel Nitu Bogdan 4J      Visa Mario 4J
27 Parcul Florilor 4.12 9.00 2014/Albs. 6 1 Costache Mario Tufan Mihai
28 Progresul Spartac 4.12 8.30 2010/Albs. 8 2 Purcariu Andrei 4 J Micu Vasile 4J Gradincea Teodor 4J Baraitan Claudiu 4J
29 Progresul Spartac 4.12 8.30 2011/Albs. 8 2 Negoita Mario 4J Neacsu Alexandru 4J Chiran Mihai 4J Dragut Denis 4J
30 Progresul Spartac 4.12 9.00 2015/1 8 1 Mihailescu Robert 4J Nicolaescu Florian 4J Dobre Marian
31 Progresul Spartac 4.12 9.00 2014/G 7 1 Necea Robert4J Visan David 3J Negru Constantin
32 Romprim 4.12 9.00 2013/R 5 2 Stefan Robert Florescu Valentina 2J Panduru David 3J