Blog

Viza medicala bianuala gratuita pentru jucatorii sub 18 ani

La propunerea Presedintelui Asociatiei noastre, sustinuta de catre Directorul Companiei Municipale Sport pentru Toti si aprobata de Consiliul Local al Primariei Municipiului Bucuresti, incepand cu primul trimestru al anului 2019, serviciile medicale pentru acordarea vizei medicale bianuale pentru copiii si juniorii sub 18 ani care participa in campionatele municipale vor fi gratuite.

De indata ce ne vor fi aduse la cunostinta reglementarile si unitatile in care viza medicala va putea fi efectuata, vi le vom comunica. Pana atunci, va rugam sa va programati echipele pentru efectuarea vizei medicale intocmai ca pana acum.

Si prin acest acord, Asociatia noastra vine in sprijinul cluburilor, urmarind, totodata, buna dezvoltare a proiectelor Dumneavoastra.