Grupa 2012/I/FCSB/Duminica

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2012/1
FCSB/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
8.30 AFC Blue Lions CS Dinamo
9.40 ASTC Champion ACP 3 Kids Sp.
10.50 CSU Stiinta Best Boys
12.00 New Stars FC Rapid 1923
13:10 CSS1 FCSB
14:20 Euro Derby SFR/JD
16:30 ACS Juniorul 2014 Progresul Sp. 1944/JD
16.40 CSA Steaua FC Voluntari/JD

DATA Duminica – 3.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
8.30 ACP 3 Kids Sp. ACS Juniorul 2014
9.40 Best Boys ASTC Champion
10.50 FC Rapid 1923 CSU Stiinta
12.00 FCSB New Stars
13:10 CS Dinamo CSS1
14:20 SFR AFC Blue Lions
15.30 FC Voluntari Euro Derby
16.40 Progresul Sp. 1944 CSA Steaua

DATA Duminica – 10.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
8.30 ACP 3 Kids Sp. Progresul Sp. 1944
9.40 ACS Juniorul 2014 Best Boys
10.50 ASTC Champion FC Rapid 1923
12:00 CSU Stiinta FCSB
13:10 New Stars CS Dinamo
14:20 CSS1 SFR
15.30 AFC Blue Lions FC Voluntari
16.40 Euro Derby CSA Steaua

DATA Duminica – 17.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
8.30 Best Boys ACP 3 Kids Sp.
9.40 FC Rapid 1923 ACS Juniorul 2014
10.50 FCSB ASTC Champion
12:00 CS Dinamo CSU Stiinta
13:10 SFR New Stars
14:20 FC Voluntari CSS1
15.30 CSA Steaua AFC Blue Lions
16.40 Progresul Sp. 1944 Euro Derby

DATA Duminica – 24.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
8.30 Best Boys Progresul Sp. 1944
9.40 ACP 3 Kids Sp. FC Rapid 1923
10.50 ACS Juniorul 2014 FCSB
12:00 ASTC Champion CS Dinamo
13:10 CSU Stiinta SFR
14:20 New Stars FC Voluntari
15.30 CSS1 CSA Steaua
16.40 AFC Blue Lions Euro Derby

DATA Duminica – 31.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
8.30 FC Rapid 1923 Best Boys
9.40 FCSB ACP 3 Kids Sp.
10.50 CS Dinamo ACS Juniorul 2014
12:00 SFR ASTC Champion
13:10 FC Voluntari CSU Stiinta
14:20 CSA Steaua New Stars
15.30 Euro Derby CSS1
16.40 Progresul Sp. 1944 AFC Blue Lions

DATA Duminica – 7.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
8.30 FC Rapid 1923 Progresul Sp. 1944
9.40 Best Boys FCSB
10.50 ACP 3 Kids Sp. CS Dinamo
12:00 ACS Juniorul 2014 SFR
13:10 ASTC Champion FC Voluntari
14:20 CSU Stiinta CSA Steaua
15.30 New Stars Euro Derby
16.40 CSS1 AFC Blue Lions

DATA Duminica – 14.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
8.30 FCSB FC Rapid 1923
9.40 CS Dinamo Best Boys
10.50 SFR ACP 3 Kids Sp.
12:00 FC Voluntari ACS Juniorul 2014
13:10 CSA Steaua ASTC Champion
14:20 Euro Derby CSU Stiinta
15.30 AFC Blue Lions New Stars
16.40 Progresul Sp. 1944 CSS1

DATA Duminica – 21.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
8.30 Progresul Sp. 1944 FCSB
9.40 FC Rapid 1923 CS Dinamo
10.50 Best Boys SFR
12:00 ACP 3 Kids Sp. FC Voluntari
13:10 ACS Juniorul 2014 CSA Steaua
14:20 ASTC Champion Euro Derby
15.30 CSU Stiinta AFC Blue Lions
16.40 New Stars CSS1

DATA Duminica – 28.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
8.30 CS Dinamo FCSB
9.40 SFR FC Rapid 1923
10.50 FC Voluntari Best Boys
12:00 AFC Blue Lions ASTC Champion
13:10 Euro Derby ACS Juniorul 2014
14:20 CSA Steaua ACP 3 Kids Sp
15.30 CSS1 CSU Stiinta
16.40 New Stars Progresul Sp. 1944

DATA Duminica – 12.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
8.30 Progresul Sp. 1944 CS Dinamo
9.40 FCSB SFR
10.50 FC Rapid 1923 FC Voluntari
12.00 ACP 3 Kids Sp. Euro Derby
13.10 Best Boys CSA Steaua
14.20 ACS Juniorul 2014 AFC Blue Lions
15.30 ASTC Champion CSS1
16.40 CSU Stiinta New Stars

DATA Duminica – 19.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8.30 SFR CS Dinamo
9.40 FC Voluntari FCSB
10.50 AFC Blue Lions ACP 3 Kids Sp.
12.00 Euro Derby Best Boys
13.10 CSA Steaua FC Rapid 1923
14.20 CSS1 ACS Juniorul 2014
15.30 New Stars ASTC Champion
16.40 CSU Stiinta Progresul Sp. 1944

DATA Duminica – 26.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8.30 Progresul Sp. 1944 SFR
9.40 CS Dinamo FC Voluntari
10.50 Best Boys AFC Blue Lions
12.00 FC Rapid 1923 Euro Derby
13.10 ASTC Champion CSU Stiinta
14.20 ACP 3 Kids Sp. CSS1
15.30 ACS Juniorul 2014 New Stars
16.40 FCSB CSA Steaua

DATA Duminica – 2.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
8.30 FC Voluntari SFR
9.40 New Stars ACP 3 Kids Sp.
10.50 Euro Derby FCSB
12:00 AFC Blue Lions FC Rapid 1923
13:10 CSS1 Best Boys
14:20 CDSA Steaua CS Dinamo
15:30 CSU Stiinta ACS Juniorul 2014
16:40 ASTC Champion Progresul Sp. 1944

DATA Duminica – 9.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
8.30 Progresul Sp. 1944 FC Voluntari
9.40 Best Boys New Stars
10.50 CS Dinamo Euro Derby
12:00 FCSB AFC Blue Lions
13:10 FC Rapid 1923 CSS1
14:20 SFR CSA Steaua
15.30 ACP 3 Kids Sp. CSU Stiinta
16.40 ACS Juniorul 2014 ASTC Champion