Grupa 2012/Rosu/Daco Getica/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2012/Rosu
Daco Getica/Sambata

DATA Sambata – 24.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
8.30 Dan Chilom Tinerii Titani//
9.40 Sporting Nord Sport
10.50 Vointa 2018 Werder
12:00 FC Juniorul Vointa 2018(Aspol)
13.10 Atletic Filip Champion
14:20 Milisport Unirea D
15.30 FCSB Acad 1 Daco Getica 1
16.40 FCSB Acad 2 Capital Sp.
17.50 CS Derby Herea FA

DATA Sambata – 2.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
8.30 Tinerii Titani// – ACS Vointa 2018
9.40 ACS Sporting București/ ACS Aspol/
10.50 ACS Werder Herea FA
12:00 ACS Atletic Filip – ACS Daco Getica 1
13:10 FCSB Acad 1 Champion/
14:20 ACS FCSB Academy 2 – ACS Nord Sport
15:30 CS Derby ACS Dan Chilom/
16:40 FC Juniorul ACS Unirea D.
17:50 ACS Milisport ACS Capital

DATA Sambata – 9.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
8.30 Tinerii Titani// – ACS FCSB Acad 1
9.40 ACS Daco Getica 1 – ACS Sporting București/
10.50 ACS Dan Chilom/ – ACS Werder
12:00 ACS FCSB Academy 2/ – FC Juniorul
13:10 Aspol Milisport
14:20 ACS Vointa 2018 CVS Derby
15:30 ACS Champion ACS Nord Sport
16:40 ACS Capital Sport – ACS Unirea Dobroești
17:50 Herea FA ACS Atletic fILIP

DATA Sambata – 16.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
8.30 ACS Tinerii Titani// – ACS Nord Sport
9.40 ACS Unirea D ACS Aspol
10.50 Voingta 2018 Atletic Filip
12:00 ACS Miisport – ACS Daco Getica 1
13:10 Sporting Buc Dan Chilom
14:20 FC Juniorul Capital Sp
15.30 CS Derby ASTC Champion/
16.40 AVCS Werder Herea FA/
17.50 ACS FCSB Acad 1 ACS FCSB Acad 2

DATA Sambata – 23.03.2024
ORA ETAPA 5. Rezultat
8.30 ACS Dan Chilom ACS Atletic Filip
9.40 ACS Daco Getica 1 – ACS Unirea Dobroești/
10.50 Herea FA – ACS Milisport
12:00 ACS Nord Sport CS Derby
13:10 ACS Vointa 2018 CS Sporting Biuc
14:20 AS TC Champion/ ACS Werder
15:30 ACS FCSB Academy 2 – ACS Tinerii Titani
16:40 ACS FCSB Academy 1 – FC Juniorul
17:50 ACS Aspol ACS Capital Sp

DATA Sambata – 30.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
8.30 FC Juniorul Aspol
9.40 ACS Werder Nord Sport
10.50 ACS Atletic Filip/ – ACS Tinerii Titani/
12:00 ACS Vointa 2018 – ACS FCSB Acad 1
13:10 CS Derby – ACS FCSB Academy 2
14:20 ACS Unirea D Herea FA/
15:30 CS Sporting Buc ASTC Champion/
16.40 ACS Milisport Dan Chilom/
17.50 ACS Capital Sport/ – ACS Daco Getica 1

DATA Sambata – 6.04.2024
ORA ETAPA 7 Rezultat
8.30 ACS Nord Sport – ACS Sporting București/
9.40 ACS FCSB Acad 1 ACS Dan Chilom/
10.50 ACS FCSB Acad 2 ACS Werder
12:00 ACS Daco Getica 1 – ACS Aspol
13:10 Vointa 2018 Milisport
14:20 ASTC Champion/ Atletic Filip
15.30 CS Derby – ACS Unirea Dobroești/
16.40 ACS Herea FA ACS Capital Sp
17.50 ACS Tinerii Titani – FC Juniorul

DATA Sambata – 13.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
8.30 ACS Sporting București – Dan Chilom/
9.40 ACS Unirea D/ – Vointa 2018
10.50 CS Derby ACS Tinerii Titani
12:00 FC Juniorul – ACS Daco Getica 1
13:10 ACS MiLisport – ASTC Champion
14:20 ACS Aspol / Herea FA/
15.30 ACS FCSB Academy 2 – ACS Nord Sport
16.40 ACS Werder – ACS FCSB Acad 1
17.50 ACS Capital Sport – ACS Atletic Filip

DATA Sambata – 20.04.2024
ORA ETAPA 9 Rezultat
8.30 Herea FA – ACS Daco Getica 1
9.40 ACS FCSB Academy 2/ – ACS Atletic Filip
10.50 ACS FCSB Acad 1/ – ACS Sporting București/
12:00 ASTC Champion/ – ACS Unirea Dobroești
13:10 ACS Dan Chilom – ACS Aspol
14:20 ACS Nord Sport ACS Milisport
15.30 CS Derby FC Juniorul
16.40 ACS Vointa 2018 ACS Capital Sp
17.50 ACS Tinerii Titani – ACS Werder

DATA Sambata – 27.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
8.30 ACS Daco Getica 1 – ACS Dan Chilom/
9.40 ACS Sporting București/ – ACS Tinerii Titani
10.50 ACS Aspol Vointa 2018
12.00 ACS Werder CS Derby
13:10 ACS Unirea D Nord Sport
14:20 ACS MiLisport – ACS FCSB Academy 2
15.30 ACS Capital Sport – ASTC Champion/
16.40 ACS Atletic Filip – ACS FCSB Acad 1
17.50 FC Juniorul – Herea FA/

DATA Sambata – 11.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
8.30 ACS Tinerii Titani ACS Ateltic Filip
9.40 CS Derby – ACS Sporting București
10.50 Werder Aspol
12:00 ACS Vointa 2018 – ACS Daco Getica 1
13:10 ACS FCSB Academy 2 – ACS Unirea Dobroești
14:20 ACS FCSB Academy 1 – Milisport
15.30 ASTC Champion/- FC Juniorul
16.40 ACS Nord Sport – ACS Capital Sport/
17.50 ACS Dan Chilom/ Herea FA

DATA Sambata – 18.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8.30 Herea FA – AS Dan Chilom/
9.40 ACS Sporting București – ACS Werder
10.50 ACS Aspol ACS Nord Sport
12:00 ACS Daco Getica 1 – ASTC Champion
13:10 ACS Milisport – ACS Tinerii Titani/
14:20 ACS Unirea D FCSB Acad 1
15.30 FC Juniorul ACS Vointa 2018
16.40 ACS Capital Sport/ – ACS FCSB Academy 2
17.50 ACS Atletic Filip – CS Derby

DATA Sambata – 25.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8.30 ACS FCSB Academy 2 – ACS Dan Chilom
9.40 ACS Tinerii Titani/ – ACS FCSB Acad 1
10.50 ACS Nord Sport – ACS Daco Getica 1
12:00 ACS Werder Atletic Filip
13:10 ACS Vointa 2018 – ACS Aspol
14:20 ASTC Champion/ – FC Juniorul
15.30 ACS Unirea D – ACS Capital Sport/
16.40 CS Derby – ACS Milisport
17.50 ACS Sporting Buc Herea FA

DATA Sambata – 1.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
8.30 ACS Vointa 2018 – FC Juniorul
9.40 Herea FA – ACS Nord Sport
10.50 ACS Unirea D – ACS FCSB Acad 1
12:00 ACS Milisport ACS Werder
13:10 ACS Daco Getica 1 – ACS FCSB Academy 2
14:20 ACS Aspol// CS Derby//
15.30 ACS Dan Chilom – ASTC Champion
16.40 ACS Capital Sport/ – ACS Tinerii Titani
17.50 ACS Atletic Filip – ACS Sporting București

Atentie! jocurile incep la ora 8.00 si se termina la ora 15.00
Ultimele 3 jocuri se disputa duminica 9.06

DATA Sambata – 8.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
8.00 ACS FCSB Acad 1 ACS Dan Chilom/
9.10 ASTC Champion – ACS Vointa 2018
10.20 ACS Nord Sport – ACS Sporting
11:30 ACS FCSB Academy 2 – Herea FA
12.40 FC Juniorul – ACS Atletic Filip
13:50 ACS Daco Getica 1/ – ACS Milisport

ACS Werder – ACS Unirea Dobroești/Se disputa pe 9.06
CS Derby/- ACS Capital Sport/Se disputa pe 9.06
ACS Tinerii Titani – ACS Aspol/Se disputa pe 9.06