Grupa 2013/Rosu/Coresi/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2013/Rosu
Coresi/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Sport Team Tiki Taka
10:00 SFR 1 Sport Team(Aspol)
11:00 Progresul 2005 VK Soccer
12:00 Banel Nicolita SFR 2/
13:00 La Squadra Rural Team/
14:00 Herea FA Team One Acad
15:00 International Jr 2 Legione Granata
16:00 International Jr 1 CSS1

DATA Duminica – 3.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Aspol Sport Team
10:00 Legione Granata Banel Nicolita/
11:00 Team One Acad La Squadra
12:00 SFR 2/ Progresul 2005
13:00 Rural Team SFR 1
14:00 VK Soccer/ Herea FA
15:00 CSS1 International Jr 2
16:00 Tiki Taka International Jr 1

DATA Duminica – 10.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Aspol Tiki Taka
10:00 Banel Nicolita/ CSS1
11:00 SFR 1 Team One Acad
12:00 SFR 2/ VK Soccer
13:00 Herea/ FA Rural Team
14:00 Progresul 2005 Legione Granata
15:00 Sport Team La Squadra
16:00 International Jr 2 International Jr 1

DATA Duminica – 17.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 CSS1/ Progresul 2005
10:00 Team One Acad Herea FA/
11:00 VK Soccer SFR 1
12:00 SFR 2 La Squadra
13:00 Legione Granata Sport Team
14:00 Rural Team Aspol
15:00 International Jr 1 Banel Nicolita
16:00 Tiki Taka International Jr 2

DATA Duminica – 24.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Rural Team/ Tiki Taka
10:00 Aspol Team One Acad
11:00 Sport Team VK Soccer
12:00 SFR 1 SFR 2
13:00 La Squadra Legione Granata
14:00 Herea FA CSS1
15:00 Progresul 2005 International Jr 1
16:00 Banel Nicolita International Jr 2

DATA Duminica – 31.03.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 Team One Acad Rural Team/
10:00 VK Soccer Aspol
11:00 SFR 2 Sport Team
12:00 Legione Granata SFR 1
13:00 CSS1 La Squadra
14:00 International Jr 1 Herea FA
15:00 International Jr 2 Progresul 2005
16:00 Tiki Taka Banel Nicolita

DATA Duminica – 7.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 Team One Acad Tiki Taka
10:00 Rural Team La Squadra
11:00 SFR 1 CSS1
12:00 Sport Team Legione Granata
13:00 Aspol SFR 2/
14:00 VK Soccer/ International Jr 1
15:00 Herea FA International Jr 2
16:00 Progresul 2005 Banel Nicolita

DATA Duminica – 14.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 VK Soccer Team One Acad
10:00La Squadra Rural Team
11:00 Legione Granata Aspol
12:00 CSS1 Sport Team
13:00 International Jr 1 SFR 1
14:00 International Jr 2 SFR 2/
15:00 Tiki Taka Progresul 2005
16:00 Banel Nicolita/ Herea FA

DATA Duminica – 21.04.204
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 Tiki Taka VK Soccer
10:00 Rural Team/ Legione Granata
11:00 Team One Acad Sport Team
12:00 Aspol CSS1
13:00 SFR 2 International Jr 1
14:00 SFR 1 International Jr 2
15:00 Herea FA Progresul 2005
16:00 La Squadra Banel Nicolita/

DATA Duminica – 28.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 Progresul 2005 La Squadra
10:00 Banel Nicolita Team One Acad
11:00 International Jr 2 Sport Team
12:00 International Jr 1 Aspol
13:00 CSS1 Rural Team/
14:00 VK Soccer SFR 2
15:00 SFR 1 Legione Granata
16:00 Herea FA Tiki Taka

DATA Duminica – 12.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 Tiki Taka SFR 2
10:00 VK Soccer Legione Granata
11:00 Team One Acad CSS1
12:00 Rural Team International Jr 1
13:00 Aspol International Jr 2
14:00 La Squadra Herea FA
15:00 SFR 1 Progresul 2005
16:00 Sport Team Banel Nicolita/

DATA Duminica – 19.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Legione Granata SFR 2
10:00 La Squadra Tiki Taka
11:00 International Jr 1 Team One Acad
12:00 International Jr 2 Rural Team
13:00 Herea FA SFR 1
14:00 Progresul 2005 Sport Team
15:00 Banel Nicolita/ Aspol
16:00 CSS1 / VK Soccer

DATA Duminica – 26.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 Tiki Taka Legione Granata
10:00 SFR 2 CSS1
11:00 VK Soccer International Jr 1
12:00 Team One Acad International Jr 2
13:00 Rural Team Banel Nicolita
14:00 Aspol Progresul 2005
15:00 Sport Team Herea FA
16:00 SFR 1 La Squadra

DATA Duminica – 2.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 CSS1 Legione Granata
10:00 International Jr 1 SFR 2
11:00 International Jr 2 VK Soccer
12:00 Banel Nicolita Team One Acad
13:00 Progresul 2005 Rural Team
14:00 Herea FA Aspol
15:00 La Squadra Sport Team
16:00 SFR 1 Tiki Taka

DATA Duminica – 9.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
9:00 Tiki Taka CSS1
10:00 Legione Granata International Jr 1
11:00 SFR 2 International Jr 2
12:00 VK Soccer Banel Nicolita
13:00 Team One Acad Progresul 2005
14:00 Rural Team Herea FA
15:00 Aspol La Squadra
16:00 Sport Team SFR 1