Grupa 2016/Albastru/Parcul Florilor/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport.

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2023/2024
Tur
Grupa 2016/Albastru
Parcul Florilor/Duminica

DATA Duminica – 25.02.2024
ORA ETAPA 1. Rezultat
8:30 Zamsport Celtic
9:20 Dan Chilom Unirea D
10:10 Astra Kids Alex Vaidean 1/
11:00 Pro Luceafarul 2 Alex Vaidean 2/
11:50 Pro Luceafarul 1 Academica
12:40 Lumina Wolves 1 Victoria juniors
13:30 Lumina Wolves 2 Banel Nicolita
14:50 Werder/ Nefele

DATA Duminica – 3.03.2024
ORA ETAPA 2 Rezultat
8:30 Academica Pro Luceafarul 2
9:20 Celtic Pro Luceafarul 1
10:10 Alexandru V 1/ Zamsport/
11:00 Alexandru V 2/ Astra Kids
11:50 Banel Nicolita Werder
12:40 Nefele Dan Chilom
13:30 Unirea D Lumina Wolves 1
14.20 Victoria juniors/ Lumina Wolves 2

DATA Duminica – 10.03.2024
ORA ETAPA 3 Rezultat
8:30 Astra Kids Academica
9:20 Pro Luceafarul 2 Celtic
10:10 Dan Chilom Alex Vaidean 1/
11:00 Werder Alex Vaidean 2/
11:50 Pro Luceafarul 1 Banel Nicolita
12:40 Zamsport Victoria juniors
13:30 Nefele Unirea D
14.20 Lumina Wolves 2 Lumina Wolves 1/JD

DATA Duminica – 17.03.2024
ORA ETAPA 4 Rezultat
8:30 Victoria juniors/ Pro Luceafarul 1
9:20 Banel Nicolita Pro Luceafarul 2
10:10 Alex Vaidean 1/ Nefele
11:00 Alex Vaidean 2/ Dan Chilom
11:50 Academica Werder
12:40 Lumina Wolves 1 Zamsport
13:30 Unirea D Lumina Wolves 2
14.20 Celtic Astra Kids

DATA Duminica – 24.03.2024
ORA ETAPA 5 Rezultat
8:30 Pro Luceafarul 2 Victoria juniors/
9:20 Dan Chilom Pro Luceafarul 1
10:10 Alex Vaidean 1/ Unirea D
11:00 Nefele Alex Vaidean 2/
11:50 Astra Kids Banel Nicolita
12:40 Academica Lumina Wolves 1
13:30 Zamsport Lumina Wolves 2
14.20 Werder Celtic

DATA Duminica – 31.03.2024(et. amanata ptr. 30.04.2024)
ORA ETAPA 6. Rezultat
8:30 Academica Nefele
9:20 Celtic Dan Chilom
10:10 Banel Nicolita Werder
11:00 Alex Vaidean 1/ Alex Vaidean 2/
11:50 Lumina Wolves 1 Pro Luceafarul 2
12:40 Lumina Wolves 2 Pro Luceafarul 1
13:30 Unirea D Zamsport
14.20 Victoria juniors Astra Kids

DATA Duminica – 7.04.2024
ORA ETAPA 7. Rezultat
8:30 Werder Dan Chilom
9:20 Nefele Celtic
10:10 Alex Vaidean 2/ Unirea D
11:00 Alex Vaidean 1/ Academica
11:50 Astra Kids Lumina Wolves 1
12:40 Pro Luceafarul 2 Lumina Wolves 2
13:30 Pro Luceafarul 1 Zamsport
14.20 Victoria Juniors/ Banel Nicolita

15:10 ACS Seven Star 2 ACS Seven Star 1 JD

DATA Duminica – 14.04.2024
ORA ETAPA 8. Rezultat
8:30 Lumina Wolves 1/ Werder
9:20 Lumina Wolves 2 Astra Kids
10:10 Victoria Junior Alex Vaidean 2
11:00 Celtic Alex Vaidean 1
11:50 Nefele Banel Nicolita/
12:40 Zamsport Pro Luceafarul 2
13:30 Unirea D Pro Luceafarul 1
14.20 Dan Chilom Academica
15.10 ACS Seven Star 1 ACS Seven Star 2

DATA Duminica – 21.04.2024
ORA ETAPA 9. Rezultat
8.30 ACS Celtic București – ACS ALEXANDRU VAIDEAN 2
9.20ACS Lumina Wolves 1 – ACS Alexandru Vaidean 1
10.10 ACS Lumina Wolves 2 – ACS Astra Kids
11.00 ACS Zamsport ACS Dan Chilom
11.50 ACS Banel Nicolita/ – ACS Unirea Dobroești
12.40 ACS NEFELE – ACS Victoria Jr.
13.30 ACS Werder ACS Pro Luceafarul 2
14.20 ACS Seven Star Junior 1 – ACS Pro Luceafarul 1
15.10 ACS Seven Star Junior 2 – ACS Academica

DATA Duminica – 28.04.2024
ORA ETAPA 10. Rezultat
8.30 ACS Astra Kids – ACS Werder
9.20 ACS Victoria Jr. – ACS Lumina Wolves 1
10.10 ACS Alexandru Văidean 1 – ACS Lumina Wolves 2
11.00 ACS ALEXANDRU VAIDEAN 2 – ACS NEFELE
11.50 ACS Pro Luceafarul 1 – ACS Celtic București
12.40 ACS Pro Lucdeafarul 2 – ACS Zamsport
13.30 ACS Unirea Dobroești – ACS Seven Star Junior 2/
14.20 ACS Academica – ACS Seven Star Junior 1/
15.10 ACS Dan Chilom ACS Banel Nicolita

Atentie! Etapa amanata din 31.03.2024

Data: MARTI – 30.04.2024
ORA ETAPA 6. Rezultat
8:30 Alex Vaidean 1/ Alex Vaidean 2/ JD
9:20 Unirea D Zamsport/ JD
10:10 Victoria Juniors/ Astra Kids/ JD
11:00 Banel Nicolita/ Werder/ JD
11:50 Lumina Wolves 1 Pro Luceafarul 2
12:40 Lumina Wolves 2 Pro Luceafarul 1
13:30 Academica Nefele
14.20 Celtic Dan Chilom//

DATA Duminica – 12.05.2024
ORA ETAPA 11. Rezultat
8.30 ACS Lumina Wolves 2 – ACS Victoria Jr
9.20 ACS Lumina Wolves 1 – ACS ALEXANDRU VAIDEAN 2
10.10 ACS Werder -ACS Alexandru Văidean 1
11.00 ACS NEFELE – ACS Celtic București
11.50 ACS Banel Nicolita – ACS Pro Lucdeafarul 2
12.40 ACS Academica – ACS Pro Luceafarul 1
13.30 ACS Zamsport Astra Kids
14.20 ACS Seven Star Junior 1/ – ACS Unirea Dobroești
15.10 ACS Seven Star Junior 2/ – ACS Dan Chilom

DATA Duminica – 19.05.2024
ORA ETAPA 12. Rezultat
8.30 ACS Astra Kids – ACS Banel Nicolita
9.20 ACS Victoria Jr. – ACS Werder
10.10 ACS Alexandru Văidean 1 – ACS Zamsport
11.00 ACS ALEXANDRU VAIDEAN 2 – ACS Lumina Wolves 2
11.50 ACS Celtic București – ACS Lumina Wolves 1
12.40 ACS Pro Luceafarul 1 – ACS NEFELE
13.30 ACS Pro Lucdeafarul 2 – ACS Seven Star Junior 2/
14.20 ACS Dan Chilom – ACS Seven Star Junior 1/
15.10 ACS Unirea D – ACS Academica

DATA Duminica – 26.05.2024
ORA ETAPA 13. Rezultat
8.30 ACS Lumina Wolves 1 – ACS NEFELE
9.20 ACS Lumina Wolves 2 – ACS Celtic București
10.10 ACS Banel Nicolita/ – ACS Alexandru Văidean 1
11.00 ACS Werder/ – ACS Alexandru Văidean 2
11.50 ACS Zamsport – ACS Victoria Jr.
12.40 ACS Unirea Dobroești – ACS Pro Luceafarul 1
13.30 ACS Seven Star Junior 1/ – ACS Pro Luceafarul 2
14.20 ACS Seven Star Junior 2/ – ACS Astra Kids
15.10 ACS Academica – Dan Chilom

DATA Duminica – 2.06.2024
ORA ETAPA 14. Rezultat
8.30 ACS Celtic – ACS Werder
9.20 ACS Victoria Jr – Banel Nicolita
10.10ACS Astra Kids – ACS Seven Star Junior 1/
11.00 ACS Alexandru Văidean 1 – ACS Seven Star Junior 2/
11.50 ACS ALEXANDRU VAIDEAN 2 – ACS Zamsport
12.40 ACS Dan Chilom ACS Unirea D.
13.30 ACS NEFELE – ACS Lumina Wolves 2
14.20 ACS Lumina Wolves 1 – ACS Pro Luceafarul 1
15.10 ACS Pro Luceafarul 2 – Academica

DATA Duminica – 9.06.2024
ORA ETAPA 15. Rezultat
8.30 ACS Lumina Wolves 2 – ACS Lumina Wolves 1
9.20 ACS Werder – ACS NEFELE
10.10 ACS Academica – ACS Astra Kids
11.00 ACS Zamsport – ACS Celtic București
11.50 ACS Pro Luceafarul 1 – ACS Dan Chilom
12.40 ACS Unirea Dobroești – ACS Pro Luceafarul 2
13.30 ACS Banel Nicolita – ACS ALEXANDRU VAIDEAN 2
14.20 ACS Seven Star Junior 1/ – ACS Alexandru Văidean 1
15.10 ACS Seven Star Junior 2/- ACS Victoria Jr.